Farming Simulator 19 - Ana Konu

Bunun gibi birçok hala malesef mevcut zaten birçok oyuncu da bu yönde şikayetlerini dile getiriyorlar.İlerleyen süreçte zaten major update gelmesi muhtemel biraz daha dişinizi sıkacaksınız gibi duruyor ben aşırı sinirliyim bu konuda oyuna malesef soğumama neden oldu yani bunun gibi olaylar ve buglardan kaynaklı olarak

teşekkürler modları takip edicez artık

Placeable Refill Tanks şu modu ne zaman uyarlayacaklar acaba

1 Beğeni

https://www.ls17mods.com/fs19-placeable-herbicide-tank-v1-0/

Valla yine bir bak istersen buna Fs17’den dönüştürülüp aktarılmış 2019’a

Logitech G920 kontrollerinde hala hayır yok ulan devasa oyun çıkıyor direksiyon setleriyle oynamak işkence kontrol ayarlamak işkence yazık

1 Beğeni

Bu oyun sıngle oynanacak bır oyun degıl kesınlıkle yapay zekası Cattle and Crops dakı gıbı olsaydı cok ıyı olurdu.

Sadece yapay zekayla olmaz bu iş, cattle deki 5 özelliğin burda 1 tanesi bile yok (bu laf bi yerden tanıdık mı Hasan abi? yayında demiştin :joy:)

2 Beğeni

oyunun hava kararması berbat akışkan bir kararma yok %20 den %50 kararıyor gibi

2 Beğeni

Oyun iyi güzelde bir çok eksik var. Kullandığım modlar henüz çıkmadı, oyun 2017’nin aynısı olmasına rağmen bir çok hatayla çıktı. Haritalara da pek ısınamadım. İndirime girince bir ihtimal alırım. Korsan versiyonuda sildim 2017 ile devam ediyorum. Grafik hariç her şey dört dörtlük yerinde en azından.

Oyun eksik ve bazi sorunlarla devam etmekte. Simdilik en iyi yani cok oyunculu oynarken birden fazla ciftlik kurma. Almayi dusunenler eger MP oynayacaksa alsin. yok tek basima oynamayi dusunuyoorum diyorsa indirim surecinde almasini tavsiye ederim. bu donem icerisinde gerekli guuncelleme ve duzenlemeler gelebilir.

2 Beğeni

Tarlaya buğday arpa ektikden sonra olgunlaşınca tarlaların arasında yeşil otlar var onları nasıl düzeltebilirim.
tarlayı gübreliyorum uyarı verirse kireçliyorum hala yeşil otlar çıkıyor ne yapmam gerek

ilk etapta ot sökücü eğer büyürse ilaç

bir ricam daha var ineklerim var tezekleri nasıl yapacagım onuda bilemedim nereye dökeceğim baya doldu alıp yaola falan dökmek istemiyorum

tarlaya gübre olarak atabilirsin

bunu hangi römorka atmalıyım

oyunda romorklar bolumunda yaziyor. bir zahmet onuda arastir, iyiki oyun Turkce

1 Beğeni

Araçların altında ne işe yaradığı yazmakta

1 Beğeni

Elle bağlama olayından haber göremedim.
Bu hafta güncelleme çıkabilir. Cuma günü mümkün ama göreceğiz.
Modlar yayılmaya başladı ama tiksiniyorum artık.
Çekilişi birkaç FS19 işini hallettikten sonra burada başlatacağım. Burayı takip edenler katılabilecek.
Oyun çıktı bitti gitti… :smiley:
Bu sürümde 3. parti DLC’leri daha fazla görebiliriz.
Konsol sürümünü hale test etmedim.
Cuma akşamı FS19 canlı yayını var. 19.00’da başlayacak. Çiftlikte oynanılacak.
Bu paletlerin ya da yüklenebilen nesnelerin çarpışma noktaları hala aptalca zaten yumurta kolisi gibi şeyleri eline alamıyorsunuz beş yüz metre ötede tutmak eline almak mıdır? GoldRush’da o kadar çok böyle nesne var ki gerçekte olduğu gibi tutuyorsunuz ve yerleştirirken problem yaşamıyorsunuz.
Şöyle özetleyelim FS19 çıktı ve herkes oynayınca sıradanlaştı. Çıktığını bile unutuyorsunuz bazen oyunun o kadar değişiklik yok :smiley:

5 Beğeni

Çekilişi bekliyoruz Hasan :slight_smile: öyle veya böyle hala alternatifsiz bir oyun. Simülasyon Park çiftliğinin videolarını merakla bekliyoruz.

Bu güncellemeden bi haber yok dimi daha.