Farming Simulator 19 - Ana Konu

http://www.ciftcidenhaber.com/haber/bursali-birlik-baskani-hayvanciligi-birakacaklarini-duyurdu?fbclid=IwAR2dGHGeYcCbdAf3xydy_qt6U5UQ6o4SfiGODKC8r4_3_LY570F_13JELJI

“Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “et ithalatı yapabiliriz” sözlerine istinaden birlik başkanı İsmail Anıl, Bursalı üreticiler olarak hayvancılığı bırakacaklarını söyledi.”

FS 19 oynarken mutlu değiliz zaten…

1 Beğeni

@HasanOfke yok abi bildiğin tohum torbası alıyorsun içine dolduruyorsun sıvı dolmuyor (herbisit) ve tohum seç diyor makineyi çözemedik valla. Otsökücü römork kategorisindeki ilk makine bizi aydınlat abi :slight_smile:

sanirim yag tohumu turbu icin kullaniliyordu,

aynen öyle hocam ama otsökücü kategorisinde olması saçma olmuş, yağ turpu,kanola,çim ekiyor.

Türkiye son yirmi yılda en büyük fırsatı kaçırdı bu seçimde göreceksiniz hayvancılıkta yerin dibine gömülücez kimse yapmıyacak iki gün sonra da bizim milletimiz modern der gerek duymaz hayvancılığa der çıkarlar yani hayvancılığı biz bitirdik demezler neyse siyaset yapmiyim şimdi

ekipman açıklamalarında ve eğitim kısmında yazıyor

1 Beğeni

sabah bir güncelleme gelmiş

dun geldi birtane 8.5 MB bugun yinemi gelmis ?

ben dün tüm gün oyundaydım sanırım bana sabah geldi :frowning:

bana saat 20 gibi geldi

arkadaşlar tavuk kümesi kurdum ama yumurta kolileri ortaya çıkmıyor sürekli yer kalmadı diye hata veriyor ama ortalıkta koli yok benzer sorun yaşayanlar var mı acaba ?

ben dede oluyor bi çıkıyor bi çıkmıyor hep dolu diyor

53 mb lık güncelleme gelmiş neler eklendi bilgisi olan ?

Kolileriniz itina ile yüklenir :smiley:

2 Beğeni

Tam bir işsizlik abidesi :sunglasses:

4 Beğeni

Valla aferim la helal olsun bu kadar uğraşmadım ben

oyunda arıcılık güneş paneli ve rüzgar türbini göremedim bunları kaldırmışlar mı

sanırım evet ben de bulamadım

Evet onlar yok oyunda göremiyorsun ilerleyen süreçte mod ile gelmesi muhtemel

Şu fiziklere bir el atmadılar gitti yapay zeka hala aynı tarlanın ortasından dönüp duruyor :frowning: