Farming Simulator 19 - Ana Konu

Baska eksikleri de var.
Bi teknolji çıkmışsa sende teknolijo kullanarak biseyler yapiyorsan o cikan teknolojileri kullanacaksin hic bi teknoloji bosuna degik be 2k18 deyiz ve bir suru teknoloji var mecbursun 2k18 in teknolojisini kullanmaya gidip 2008 in teknolojisi ustune 2 3 sey eklemek acizlik gibi bise markani zedelersin çünkü artik etrafta rakip var.

Yarın gelen bu bilgilerin derlemesini yapıp videoya geçmek istiyorum. 10. yıla özel yeni bir oyun odak noktası grafik motorunda yenilikler. FS17 için çok uğraşmışlardı bu da yeni bir devrin başlangıcı olacak. Beklenti çok yüksek.

acıklama sonrası videoya derinlemesine bakış :face_with_monocle:
1

kamyonet ve kasasında aletler var. kullana biliyor olabiliriz?

2

yeni grafik ve oyun motorunu geliştirme sonrası doku ve katmanlar
3

yeni efekt ve animasyonlar derken ahır kapısında bulunan menteşe ve ray sistemi

bu oyun internet alışverişine gelen %18 kdv sonra 150tl’den aşagı olmaz.

1 Beğeni

Deme okadar be abi…

hayatın acı gercekleri yapacak bir şey yok malesef. @Zafer_Kalyoncu

rus kaynaklı bir siteye verilen röportajda oyunu daha agır similasyona cevirdiklerini çünkü insanların bunu istedigini belirtiyor ve yeni oyuncuların korkmasından endişe duymuyorlarmış nedeni ise yeni nesil zaten deneyimi varmış buna hazırlarmış.

kısaca sert istiyene kazık modu, yumuşak istiyene pamuk modu secenekleri olucak.

2 Beğeni

Ya biz kazığa geçeriz ya kazık bize :smile::smile: esprisine dedim yanlış anlaşılmasın ama zorlasınlar biraz basit yapınca sıkıyor

2 Beğeni

Zorlamak diyince ekonomiyi zorlamakla olmuyo traktor pullugu basılmış topraga saplayinca yuruyemiyo zipliyo.(basima geldi 5 li pullugun 3 bıçağını kırdım (pulluk… saban) nasi oldu anlamadım)

pullukk patikleri dandik döküm değilse ya köke ya taşa gelmiştir yoksa kırılmaz pulluk sigorta keser

Aynen düzgün bir pullukla çok rahat girer senin yerde taş felan olması lazım bende sürdüm pek bir sıkıntı çıkmadı

Yeni ürün atlar için yulafmış yalnız ruslarda çok fazla bilgi var da bakalım mantıklı gelen de var gelmeyen de var ama öyle böyle fs19 bambaşka olacak şimdiden belli diğerlerinin vay haline…

2 Beğeni

FS17 den farklı bir oyun olacağı kesin en büyük gelişmede grafikte olacaktır videoda görüldüğü gibi diğeri düşünsün der gibi :smiley: ama zamanla kokusu çıkar neler olacağına dair bakalım ama steame eklendiğinde hemen istek listesine ekleyiniz yıl sonunda alacağımız bir oyun olacaktır kesinlikle

1 Beğeni

Kasım başı ile ekim sonu olur

Giants Software COO’su röportaj vermiş. Daha önce Microsoft, Ubisoft Take Two gibi firmalardan çalışan biriymiş Giants’a katılma nedenlerini anlatmış

FS iyice uçtu???

Uzaya çıkmayı planliyo sanırım :joy:

Giants is the kind of company you dream to work for Şu cümle herşeyi özetliyor aslında Güzel sevindim firmaya yeni taze kanlar katılmasına allah bize oynamayı nasip etsin inşallah

1 Beğeni

cattle tek faydassı bize burda oldu rekabetten fs biraz topladı kendini :smiley:

3 Beğeni

Hacı bi bakmışsın fs 19 dinamik toprak dokusunu ve dahasini oyun çıkışında bunlar size surprizimiz. Sloganiyla patlatmis varya of of of

1 Beğeni

:smiley: efsane olur

aynen ha :slight_smile:

JENZ filosu için böyle bir araç olabilir.

6 Beğeni