Farming Simulator 19 - Ana Konu

Olup olmadığından emin değilim ama;
Sanayicilik doğal içerik olmalı, özellikle kereste sanayi
Kesilen kerestelerden Europalet, fıçı, Kereste, Geniş Euruplaet üretilmeli.
Başta buğday olmak üzere tahıllardan un, x (tahıl) kepek; Ayçiçeğinden yağ ve küspe, Şeker Pancarından Pancar Şekeri, Pancar Küspesi, Melas vs. olmalı.
Hayvan çeşidi artırılmalı İnek Sütü gibi koyundan da süt sağıyoruz oyuna eklenmeli. Yine keçi, kaz, hindi gelmeli.

yarin baslarmi acaba fact sheets

2 Beğeni

oyunun grafik motoru değişti dediler lakin oyun yapımcısının yayınladığı fragmanda ben diğer oyundan bir fark görmedim doğrusu oyun aynı dinamik üzerine biraz grafik iyileştirilmeler yapılmış gözüküyor ama tabiki herşeyi oyun çıkınca göreceğiz ve bunlara rağmen halen en iyi çiftlilik simulasyon oyunu bana göre

1 Beğeni

Bu videoyu izledim bede seninle aynı fikirdeyim

1 Beğeni

benim beklentim yeni fizikler ve gunumuz grafiklerine ulaşmasıydı ama mevcut grafik motoruna geliştirme yapılınca boyle bir sonuç çıkmış

1 Beğeni

Araç, ekipman vs. Bilgi forumları

Samsan diye yeni bi lisans daha var

1 Beğeni

Kesinleşmiş araçlar ın bazıları gelmiş aynı geçen seneki gibi sitesinden bakabilirsiniz şuana kadar kesinleşen araçlara, diğerleri yakında! :slight_smile:

Sanırım zaten fs 17 deki araçların hepsi olacak hersene öyle yapıyorlar zaten, sadece bi kaç tanesi olmuyor diye biliyorum.
Aşşağıda 300 tane araç-ekipman olacağı yazıyor

Ha bu arada case in renkleri çok hoşuma gitti :slight_smile:
Video çekicekmisin Hasan abi?

Anca araç yapsınlar başka bi cacık yok tarım diyor toprakal iletişim yok tarım diyor su yok tarım diyor mevsim yok anca araç ekle ekle yeni oyun diye çak gitsin.

1 Beğeni

Abim senin ilacın cattle and crops ama oda bitmeden oynanmaz :wink:

1 Beğeni

Aynen doğru söylüyon dün aldım steamdan geri iade etim sebebi ise grafik kartım yetmedi çok tkıldı oyun :smiley:

Bitmesi lazım işte optimizasyon çok kötü şuan, zaten çoğu şey eksik o yüzden en iyisi oyunun bitmesini beklemek bitmeden bişey söylemek yanlış olur :smiley:

Bu fact sheets kartları haftada bir mi dağıtılacak? Bir tane New Holland görsekte rahatlasam. :smiley:

new holland markası olur için rahat olsun yeni ekipmanları ve araçları ön plana çıkartırlar new holland görmesekte oyunda göreceğimize eminim

New Holland markası olacak diye yüz defa denildi ve resmen gördük. Ve New Holland’ın yer almaktan çok mutluluk duyduğunu yukarılarda yazmıştık.

1 Beğeni

Yukardada paylaşmıştım zaten açıklamayı okursan New holland yazıyor orda :slight_smile: @muhammedarikan2572 in de dediği gibi her sene yeni lisansları araçları öne çıkarıyorlar john deere lisansı alınmışken gidip de adam şimdi hürlimann markasını mı ön plana çıkarsın? :smiley:

2 Beğeni

Alın new holland olacakmı diye soranlara :slight_smile:

Yeni kesinleşen araçlar eklendi :slight_smile: sitesinden hepsine bakabilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni