Farming Simulator 19 - Ana Konu

Call of duty cilerde bf ye kaydi hacı.
Ustune bise koymak zorunda sonuçta gavur 1500 euro da 30 euro ya laf yapiyo bizim gibi 1500 tl de 154 tl ye değil.

bence bunların amacı şimdi pure yi çabuk unutturmak onu geride bırakmak olacak çünkü cattle i geride bırakamaz

ya size bişey sorcam şimdi örneğin agco firması farming simulator da ya işte cattle and crops da alamazmı bu lisansları?

Maalesef alamaz çünkü anlaşmada başkası alamasın diye madde koyuyorlar.

Gerçekçi toprak dokusu gelsin grafikler böyle kalsada olur. Birde John Deere gelsin artık. Senelerdir beklemekten bir hal olduk.

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-icin-yeni-grafik-motoru-fotorealistik-goruntuler-saglayacak-yeni-bilgiler/

haber yayında :slight_smile:

Guzel olmus umut farming ten yana :grin:

kaan c&c fan boyu falan mısın yerlere goğlere sığdıramadın gitti… daha oyunda birşey yok diyebiliriz sabah aksam 2 farkli traktörle sen sılaj yap dur… bu oyun halen oldu demek icin bence erken

Bence gene gerçekçi toprak dokusu olmayacak.:slight_smile: abi bu kadar zormu ya gerçekten onlara göre? para var imkan var neyi bekliyorlar anlamadım en büyük firmasın bide. yapsınlar adam akıllı bi oyun gerçekçi toprak dokusu, hayvancılık cattle gibi ayrıntılı. benim için hayvancılık da çok önemli bi husus işte cattle gibi yapsalar ozaman piyasada rakibi kalmaz. bunları farming de yapsa en detaylı en güzel çiftçilik simulasyonu olur. lisans desen kaynıyor zaten farming de.çokmu zor anlamadım gitti. elin adamı bile en dandik oyuna gerçekçi toprak dokusu yapıyor ya. sırf bu yüzden hersene farmingden çok çabuk sıkılıyorum. hersene aynı oyun sıktı artık ya şimdide at falan getiriyorlar ama sorduğunda gerçekçi toprak dokusunu:cevap yok. sorduğunda hayvancılık: işte geçen seneki sistem et süt sistemi getirdik sadece. ya bi bırakın ya. bu özellikleri bi cattle yaptı oda hayal oldu. bu sene inşallah şöyle cattle gibi adam akıllı bir oyun yaparlar da seviniriz. :slight_smile: amacım farmingi aşşalamak değil farmingi de seviyorum ama artık bi değişsinler, biz bunları istiyoruz işte, zaten oyunun tek eksikleri bu: gerçekçi toprak dokusu ve ayrıntılı hayvancılık :slight_smile: bakalım bekliyip görücez.

Kaan evet cattle ayrıntı dolu bi teknoloji olmus.
Amatör bi studyo oyunu 154 tl olmaz ama teknoloji 154 tl olabilir.
Yada day z nin sahibi gibi planların varsa 154 tl yapar ilerde artirabiliriz ya keyfimin kahyasina bagli dersin.
Evet cattle cok iyi cok güzel.
Kac sene bekledik hep beraber.
Hadi bi ciksada oynasak şöyle güzelce dedik.
Ama napti.
Aşk gibi kız gibi.
*mina kodu adamın.
Tabi aşk diye bise olduğuna inananların :grin:

1 Beğeni

:smiley:

Vay iyi film fragmani olmuş :grinning::grinning:

Farming Simulator 19’dan Resmi CGI Tanıtım Videosu!
Farming Simulator serisi grafik motorundaki büyük bir revizyon ile bu yıl geri dönüyor…

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19dan-resmi-cgi-tanitim-videosu/

Yeni hayvanlar, yeni mekanikler, yeni ürünler, yeni markalar, yeni aktiviteler…
ve yeni grafik motoru!
Bir şeyler gerçekten değişecek. Fiyat da bir o kadar yüksek olur baştan söyleyeyim. AAA seviyesine yükseltebilirler. Gamescom’da demosunu oynamayı çok isterim ya :smiley:

1 Beğeni

Abi adam gibi yapaınlarda varsın 100 yerine 150 verelim sonuçta fs :smile:

1 Beğeni

Bak şimdi korktum bu grafik işinden. Umarım zor bir sistem istemez. :thinking:

Garajdaki traktörde bence Claas gibi duruyordu. Heyecanlandım şimdi bak. :scream:

Gerekirse sistemide zorlasın ama oyun grafikleri iyi olsun

Ayrıca biz habire grafikten yakınıyoz ilk kez senin gibi biri denk geldi

hersene farming klasiği işte keşke oyunda böyle olsa :frowning:
yalnız oyun cattle and cropsa gönderme yapıyor gibi adamın yanında köpek var ya belki farming de de olcak bi köpek :smiley:

inşallah bu sene bu iki oyunun birleşimini (pure nin ağaçları kakao üzüm falan. cattle in de gerçekçi toprak dokusu ve ayrıntıları) farming de görürüz

1 Beğeni