Farming Simulator 19 - Ana Konu

beklediğimizden de ucuza geldi alır oynarız iyi oldu bu :smiley:

haberi yayınladım
yarın videoyu çekiyoruz :slight_smile: akşamdan önce yayınlamaya çalışıcam çok bilgi var :smiley: sakin kafayla izleyin

20 Kasım 2018‘de PC/MAC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacağı duyurulan Farming Simulator 19, Steam’de ön siparişe açıldı.

2 Beğeni

Yukarıdaki yeni bilgiler Farmcon konusuna eklendi.

1 Beğeni

Sizce ön siparişten sonra fiyatı artarmı? veya azalırmı?

Öyle bir şey olmaz niye olsun? Çocuk oyuncağı değil bu ön sipariş olması daha iyi öteki türlü Kasım’da başlasa daha fazla olurdu. Yani sıkıntı yok 19 Kasım’da da ön sipariş verilebilir.

konsollarda halen yayınlanmamış. olsaydı hemen alırdım.

1-Multiplayerde farklı çiftlik kurabiliyor olmamız güzel ancak 2km x 2km haritada yerine
10km x 10km haritada rekabet içinde olabileceğimiz rakip veya dost çiftciler olabilirdi
yapılamaycak birşey değil işte ozaman oyun daha zevkli hale gelebilirdi.

2-Oyunda zemin okadar düz ki tarlalarda veya tarla yollarında son gaz traktörle gidiyoruz. Tarla
yolları biraz daha engebeli ve tarla yolu olduğunu anlayabileceğimiz yollar olmalı. Tarlarda ise
çok bi beklentim yok ama hiç yoktan bi kapartma efekti koyabilirlerdi. Traktör tarlaya
girdiğinde cok sarsılırdı ve biryere giderken tarlanın ortasından gecmek yerine yolları
kullanırdık. (Eğer bu dediğim özellikler olmaz ise ben bizzat 4-5 kişilik bir ekiple güzel ve eğimli
araziler oluşturarak bir harita hazırlayacağım)

3-Asıl en önemli konu işci sistemi ben işcime git ulan şu inekleri sula demedikten sonra ne
anlamı var. Tarlaya git H tuşuna bas tarlayı işlesin. Böyle sistem olmaz işciler artık daha etkin
kullanılmalı 2009 dan beri aynı işci aynı sistem.

4-Mevsimler ve mesimine göre ürünler yetiştirmek olmalıydı. Tamam bu tarımı ve çiftciliği
bilmeyen bir insan için zor olabilir ama 1 saatlik eğitim bölümüyle buda halledilebilir.

5-Bahçe tarımı ve seralar. Bahcelerde ürünlerimizi yetiştirip pickup’un kasasına doldurup
tüccara satabiliriz veya gelir tüccar bizden alır.

İşin özü artık bi yapay zeka gelmeli ve birileriyle etkileşime gecilmeli. Haritada tekbaşınıza durmadan ek biç nereye kadar. Multiplayer güzel ama oda anlaşabilceğiniz insanlar bulupta oynamak zor iş. hem 16 kişi yerine 32 kişi veya daha fazla desteklemeli ki 4 adet çiftlikte daha zevkli olsun.

Not: Burdan herkeze sözüm olsun bu yukarıda yazdığım konularla ilgili eksikliklerin hepsini fs19 da modlamayla tamamlamaya çalışacağım. Özellikle harita boyutunu büyültmek için elimden gelen herşeyi yapacağım.

2 Beğeni

Sipariş veren varmı şuan :smiley:

1 Beğeni

Ön sipariş vererek ufak bir hediye felan verebilir oyun içi para gibi mesela

Olabilir yani

ben verdim önsiparis

Video şu an renderda 2 saat sonra yayınlanmış olur :slight_smile: 35 dk.
Haftaya da kısmetse oynanış videosunu yorumlarız umarım yayınlanıra yeter…

2 Beğeni

Bu adamların oynanış videosu yayınlayacaklarını zannetmiyorum bence daha oyunda eksik kalan yerler vardır. Daha oyunu tamamlayıpta öyle oynanış videosu yayınlarlar. Çünki bu yıl grafik motoruyla ışıklandırmayla çok uğraştılar. Bu uğraşta onlara vakit kaybettirmiş olmalı ki oyun ekimde değil kasımda cıkıyor.

Farming Simulator 19, 20 Kasım’da çıkıyor! E3 2018 ve FarmCon18’de paylaşılan tüm bilgileri aktarıyoruz! John Deere lisansı ve çok daha fazlası videoda sizi bekliyor…

3 Beğeni

123 tl değer mi ? alıcam bi söyleyin

arkadaş daha görünürde birşey yok değmez diye de birşey yok en stabil çalşan çiftlik simülasyonu şuan piyasada ki kaldı ki 19 17 nin üstüne birşeyler koyarak çıkacak mecbur… bekle gör… acelen ne

değer bu oyun pişman etmez aldıktan sonra

Değer mi gibi sorulardan nefret ediyorum. Farming Simulator nedir? Cattle and Crops nedir? ETS 2 nedir? GTA V nedir? PUBG nedir ne işe yarar? bilmek lazım. Ondan sonra neyi nasıl niçin alacağına onunla ne yapacağına hür iradenle karar verebilirsin.

3 Beğeni

Sonuc olarak fiyatı boş yere eleştirmeyin ben oyunun gelişimine nekadar kızsamda 2008 den beri bana hitap eden ve istikrarını bozmadan sürdüren en iyi çiftcilik simulasyounu farming simulatör serisidir.

İllaki eleştirilerde isteklerde bulunacağız ama 123 tl çok uygun bir fiyat. Şirketin bir satış politikası gelecek visyonu var bu yüzden bütün özellikleri tek oyunda önümüze sunamazlar. Onlarda bu işten para kazanıyor. Her ne olursa olsun ellerine sağlık iyi oyun yapıyolar.

oyunun fiyatını değil dolar kurunu eleştirin :slight_smile: adamlar 36 liraya aliyor oyunu öyle düşünün

2 Beğeni