Farming Simulator 19 - Ana Konu

nvidia, fs19 pazarlama sorumlusu ile ile röportaj yapıyor

simdiden siparis versekmi :blush::blush:

Steam’de ön siparişler çıkış tarihi açıklanınca başlar boşuna sipariş geçmeyin eğer koleksiyoncu paketi almayacaksanız. Oyun içi video ile duyurulur gibi :slight_smile:

1 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden bi 150 lirayı hazırladım bakalım bide burdan mp ekibi kuralım oynayalım

1 Beğeni

saat gec ama cevap verim dedim bencede biraz dusununce mantikli :grinning::grinning:

Farming yapacağını yaptı ve gene şovunu ortaya koydu. :relaxed: Ben sevdim açıkçası John deere nin oyuna katılmasına pamuk at vs. . Napıp ne edip gene bizi gaza getirdiler mutlu ettiler sonuçta John deere de önemli bi lisans piyasada alınacak lisans kalmadı doğru düzgün demekki istedikleri lisansı alabiliyorlar. bu oyun rakip tanımıyor. bide şu gerçekci toprak dokusu ve hayvancılık ayrıntılı olsa tam olacakta… :relaxed:
Bu arada Claas dan ne haber var?

Farming simulator ps4 fiyatı 170-200tl arası mı olur standart versiyonu?

pc fiyati 35 euro

Ekran görüntülerindeki römork; Elmer‘s Haulmaster

Araç rengine göre ayarlanıyormuş gerçekte Challenger da sarı yapıyorlar mesela bu yeni römork ilk kez geliyor. Kaç tane John Deere ttraktör ve tür olacak belli değil şimdilik paletli versiyonu olur zaten garanti

2 Beğeni

Gerçekçi toprak dokusu nu yapmıyorlar madem 3b bare yapsalar iyi olur pure farming deki gibi

Cidden baya güzel gözüküyor remork

Aşık oldum

Arkadaşlar mesela farming simulator 19 ilk çıktığında delüxe edition versiyonunu aldık gelecekte çıkan bütün DLC ler ücretsiz mi olacak? :laughing:

Fs nin öyle bişey yapacağını sanmam

bu oyun içi görüntümü

FS 21 de mecburlar artık gerçek arazi dokusunu lisans diyorlardı aha John dere geldi 21 de bahaneleri olmaz

!Screenshot_20180618-002734|690x388 video yavaslatilmis olarak izlediginizde olan bazi gizli süprizler

Farming Simulator 19 için E3 2018’den Yeni Bilgiler

‘‘Atların üzerine binilebiliyor’’ Dört nala sürücez o zaman pick up lara gerek yok :stuck_out_tongue: