Farming Simulator 19 - Ana Konu

Topluluk yöneticisi yazmış yarın bir tane duyuru olacakmış ama saati belli değil.

1 Beğeni

Simuşumuzun neyi eksik Rosy’den? :smiley:

hemen bi pide söyleyeyim

CGI ne yaaaa?
Daha önce yayınlanan videonun tamamını göstereceklermiş ve yeni markayı açıklayacaklarmış!!! Ardından oyun içi video gelecekmiş ama ne zaman?
Garajdaki traktör markası açıklanacak işte CLAAS

Farming Simulator 19 takes the biggest step forward yet with the franchise’s most extensive vehicle roster ever! Are you ready to see what we’ve in stock for Farming Simulator 19? Check out this trailer and experience the reveal of the first new brand for FS19.

12 Haziran 13:00’de yayınlanacak.

Süprizin marka olması herkesizi üzmüştür oyunda yeterince marka bulunuyordu modlamaylada hallediyoduk hiç eksikliğini çektiğimiz bişey değildi cidden üzde beni

2 ışıklandırma 2 grafik ile 2 tane de yeni marka ile çıkmasa bari :smiley: valla sim ler söyle olacak böyle olacak ama sonuç; intelin bir zamanlar amd piyasada rakabet etmezken mi desem %5 performans fazlasiyla yeni jenarasyon itemleri gibi Fs 17 ye kadar geldiler… Şimdi karşilarında tek C C var oda ekipman araç sayıısndan kaybediyor… sanırım Fs 21 in zamanına cikar herhalde CC de :smiley: haksızsın diyenlerde olacak ama bi şu Ets 2 ye güzel rakip birde Fs ye lazım ama nerde.

Ets ye edecek lafımız yok ama fs gene üzdü bizi

JOHN DEERE geldiii

1 Beğeni

ilk haber burada akşam video yayınlamaya çaşıcağım ama biraz da beklemek lazım röportajlar gelebilir

Ana artwork budur. John Deere ortada yanlarda pamuk arkada atlar işte yeni Farming Simulator oyunu :slight_smile:

Simülasyona kaydıkları olayı umarım doğrudur yoksa more realistic mod tadında sürüş olmadıktan sonra yine bir süre sonra oynar defter kapanır. Çoluk çocuğu John Deere getirdik diye kandırmaya çalışıyorlar. Sevinelim tamam da diğer şeyler??? Vaktiniz çok bolsa sabah akşam John Deere traktörde oynayın…

cidden yazık dün yazdıklarım gibi olacak sanırım…umarım fs 17 icin realistik modu yapan arkadas 19 icin hemen uyarlar… hani destek olan varmıdır bu arkadaşa bilmem ama cidden güzel iş çıkarmıştı… john deere gelsen ne olcak zaten envai çeşit mod var hatta resmi olarak oyunda bulunan araçlardan bile kaliteli işler cıkaran modderler var…

neyse çok birşey beklememiz gerektiğini şimdiden anlamış olduk sanırım…

Haklı çıktım ve sevindim de. Sıra oynanış ve araç içi ışıklandırmalarda. Umarım onlarda gelir.

Yeni fotoğrafları da gördüm lakin toprak yine toprak. Bu konuda hayal kırılığı olacak gibi. :unamused:

Claas için Farming Simulator 19’da bir açıklama yapılmadı. LS Nachrihten sitesi de eski yazıyı kaldırmış. Şu an neler oluyor bilinmiyor. Cattle and Crops cephesi Claas ile lisanslama sürelerini uzatmış olabilir. Yani yine arkada lisans savaşları sürüyor. Muhtemelen açıklama da olmadığına göre yeni oyunda olmayacak. Sonradan DLC olarak gelir mi??? bilemiyoruz.

saygılar

:smiley: hatırlayanların gözü yaşlı :smiley:

Ben nedense John deere nin gelmesine sevindim :slightly_smiling_face: çünkü yani önemli bi marka ben sevindim

Sanırım artık şu cattle deki gibi direksiyon kapı animasyonları farminge de gelcek herhalde çünkü adam John deere ye bindikten sonra direksiyonu önüne çekiyor fragmanda🙂

35 eurodan listelenmiş ohh beee!! 50 euro olsaydı çok kötü olurdu ama hala tr fiyatı için endişeliyim beyler hanımlar(vardır vardır biliyorum takip eden)

Yapay zeka daha da akıllandırılsa

Halka açık E3 başlıyor…

John Deere traktörü de koymuşlar

ana karakter

Lisans konusunda çok aç gözlüyüm. Gerçek mi bu haber? Umarım Claas’ta gelir.