Farming Simulator 19 - Ana Konu

farming 10 yıldır aynı farming beklentiyi yüksek tutmayalım hayal kırıklığına uğrarız

1 Beğeni
1 Beğeni

Ben çok ciddi söylüyorum bunlar iyi günler 3 sene içinde birbirimizi yemeye başlıcaz. Bizim burlarda ben dahil çiftciler borçla cebelleşiyo.

Biraz da gülelim.

Multiplayer sunucusunun lokasyonu Strazburg yapılmıştır. 20 Kasım’da direkt açılacak. Bilginize… bilgiler tek bir konuda var ama multiplayer olayı için ayrı bir konu açarız sohbet tanışma için ana konu dışında tutalım
bu hafta video gelse bari :smiley:

Mevcut

1 Beğeni

bu sunucu bilgileri için ya da düzenlenir bilemiyorum karışmasın bakıcaz

Şimdi bir mail geldi. FS 19 inceleme, yayın kurallarıyla ilgili. Güzelce açıklamışlar iyi olmuş çünkü sidik yarışına dönmüştü bu çıkış zamanları hep öyle oluyor. Tam incelenemiyor hızlı çekelim yayınlayalım vs. ondan daha iyi olalım bu oyundan fsden kötüdür iyidir şeklinde karşılşaştırmalar yapılıyor bunnlardan bahsetmişler.
Tabi incelenecek ancak önceden gönderileceği o video yayınlarda bunlardan bahsedilmesin istiyorlar. Çıktıktan sonra ne olduğunu yazabilirsiniz diyorlar ambargolu…

Ne zaman geleceğini sordum da herhalde yakındır kasımın ilk hftası başalyabiliriz çünkü inceleme oynamak için karar vermek için vaktiniz olacak demiş.

2 Beğeni
1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19un-manitou-araclarina-tanitim-videosu-yayinlandi/

1 Beğeni

FS’nin sitesindeki harita bilgileri boştu,güncellenmiş

Ayrıca yeni araç kartları yayınlanmış.

komik olmuş daha güzel çekilebilirmiş

1 Beğeni

Adamlar resmen özencik yapıyor :smiley: Cıksa biran önce de oynasak.

https://www.simulasyonturk.com/fs-19dan-red-dead-redemption-2-gondermesi-video/

1 Beğeni

FS19 için son 19 gün

1 Beğeni

konuyu bu gibi postlarla gereksiz meşgul etmeyelim spam olmasın… oyunu satın alıp oynayacaklar farkındadır zaten… ben şuan gerekli bir haber ya da görüntü falan paylaşıldı herhalde diye girdim bildirimi görünce konuya…

1 Beğeni

John Deere markası güçlü traktörleri ile gelmiş oldu. Oldu olacak bir tane de silaj makinesi olsa tam olacaktı. Oyunda şekillendi diyebiliriz. Merak ettiğim yağmur animasyonu (18 gün kaldı açıkçası yenilik beklemiyorum) ve Horsch markasının olup olmaması. Bu markadan FS 17’ye DLC olarak bayağı da içerik çıkıyordu.

Bu hafta kapsamlı bir oynanış videosuna ihtiyacımız var.

Mevsimler oyunda yok. Ancak Realismus takımı FS 19 için resmi mod olarak yayınlayacak. Bunun tartışması resmi forumda dönmüş zaten olsa duyurulurdu. Mod olarak en kısa sürede çıkmasını bekleyeceğiz.

Hala merak edilenler;
Paslanma efektleri, eğer gösterilecekse araçların şanzıman farklılıkları, yağmur sistemi?, multiplayer’da ayrı çiftlik sistemi

Tam 2 hafta var. 20 Kasım’dan önceki hafta sonuna girerken bize geleceğini umuyorum.

+++ Multiplayer sunucusu için başvuraları açalım mı?
4 çiftlik sahibi olacak. Bu sahipler aynı zamanda ortak da olabilir. Yani aranızda anlaşacaksınız. :smiley: