Farming Simulator 17 YARDIM

Merhabalar Farming Simulator 17 konu hakkında Bilir KİŞİ Acil yardım edebilirmi

• Ekran Kartı Yeniledim
  • Eski ekran kartı : asus amd HD6570 2GB 128 bit
    -Yeni Ekran kartı : MSI amd Radeon R7 250 2GB 128 bit

Steam’den her oyun açılımı iyi Sadece Farming Simulator 17 Oyun açılımı sırasında açılır gibi oluyor ama açılmadan kapanıyor .

• Bu sorun Ekran Kartı Değişiminden sonra yaşandı,
    Oyun kaldırdım ve tekrar yükleme yaptım sorun düzelmedi.

Ekran resminde Görüneni yaptım Yine düzelmedi
Konu Hakkında Bilgisi olan varsa Lütfen Yardımcı Olabilirmi Teşekkürler.

Grafik kartı sürücüleri vs tam mı? Belgelerimdeki profilleri kaldırabilir misin?

1 Beğeni

Sürücüler TAM ve profiller kaldırdım ama yine çalışmıyor açtığımda ekran büyüyor ve imleç dönüyor 1 dk gibi zaman süre sonra oyun açılımı iptal oluyor.

bana kalirsa amd suruculer yuzunden. eski surucu uzantilari buna neden oluyor olabilir. ekran kartina degilde anakarta monutoru takip denermisin. eger acilirsa demekki sorun gercekten videokart suruculerinde . oyunu yeniden kurmana falan gerek yok sistemle ilgili bir sorun olacaginida sanmiyorum.

1 Beğeni

Oyunun dosyalarını tamamen kaldırıp kurmayı bi dene. Eğer olmaz ise pc ye komple format atman gerekebilir. Eski sürücüler problem cıkarıyo dur.

1 Beğeni

oyun dosyalarını tamamen kaldırdım oldu açıldı lakin
oyun içerisinde donmalar yaşandı
grafik ayarları ile bi tık değişim yapınca AYNI Problem devam ediyor.

Eski grafik sürücülerini tamamen kaldırmayı dene birde sorun burdan kaynaklanıyordur.

1 Beğeni

Aygit yoneticisinden goruntu bagdastiriciya girip suruculeri tamamen kaldirmayi denermisin

1 Beğeni

Eski Sürücüleri yeni eklendiği zaman oto. kaldırmış ve bulamadım PC’de
oyun içeriğinde Grafik ayarları ile oynamadan şimdilik düzeldi
oyun içerisinde Grafik ayarları ile değişim yapınca evet sıkıntı devam ediyor ve oyunu tamamen kaldırmak zorunda kalıyorum
-Belgeler’deki Farming simulator 17 tamamen kaldırmam ve Steam Yüklü olan Klasördeki de dahil olmak üzere Kaldırıp Oyunu Tekrar Yüklemesini Yapınca Düzeliyor.
Başka Bir alternatif ile düzelme imkanı yok.
Söyledikleriniz Her yolu denedim Düzelme imkanı Başka yok.
Tavsiyeleriniz için Herkese TEŞEKKÜREDERİM Saygılarımla.

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

araç sıfırlama yeri degiştiriliyor mu