Farming Simulator 17 - Straw Harvest DLC'si - Ana Konu

Creative Mesh tarafından geliştirilen Farming Simulator 17’nin ilk 3. parti eklentisinin çıkış tarihi 30 Kasım 2017 olarak açıklandı. Aerosoft GmbH tarafından yayınlanacak olan eklenti ile simülasyona yepyeni lisanslı Krone balyalama araçları ile işleme sistemleri geliyor. Kısacası samanlardan artık çok daha farklı ürünler elde edebileceğiz.

Steam’de listelenmedi. Aerosoft mağazasında 16,80 euro ön sipariş fiyatı var ama bu onları belirlediği fiyat. DLC’nin fiyatını şu anki FS17 dlc fiyatları kadar bekliyorum. Beta sürümü gönderilecekmiş bugün yarın incelemesini izlersiniz.

1 Beğeni

Beta anahtarı hala gelmedi ulan çiftçilik aşkı başladı yollayın hadi yav ooo Platinum da bugün gelmesi lazım yoksa 14üne yetişmez

Güzel gözüküyor. En azından oyun içi bir farklılık. Gerçi FS DLC’leri fiyat olarak fazla duruyor ama bakacağız bir şekilde. :expressionless:

DLC’yi test ediyorum. Gerçekçi bir olay olduğundan oynamayana veya DLC almak istemeyene basit gereksiz gelebilir ama biliyorsunuz harita modlarında böyle pek çok ayrıntı oluyor. Farklı ürünler üretilebiliyor, işleniyor. Şimdi modlar olduğundan DLC’lere bakış açımız farklı. Öteki türlü olsa alır oynarız. Ha şöyle bir şey var. Konsol oyuncuları yeni içeriklere aç durumda haliyle bu tür DLC’ler onların işine yarıyor ve yine ciddi gelir elde ediliyor.

30 Kasım’da çıkacak.

Sanırım DLC’yi alacağım ama bu alet ne işe yarıyor? Bir tanıtım videosu bekliyorum dlc için.

Yem fabrikası kuruldu! :smiley: İlk yem paletleri de satışa sunulmuş bulunmakta bekleriz… :smiley: Park üyelerine indirim var!

Video yarın öğlene yayınlanacak.

Yeni çıkan Straw Harvest DLC’sini inceliyoruz. Bu paket ile oyuna eklenen yeni teknolojik Krone balya makineleri ile birlikte yem fabrikası kurabiliyoruz.

Yalnız DLC, Steam’de satışa sunulmayacakmış. Sadece Aerosoft Shop, Amazon vs. sitelerinden alınabilecekmiş. Üzdü be…

Kaç dakikadır Steam’de DLC arıyordum öğrendim ki dışarıdan 17 Euro’ya alacakmışım. Nerdeyse 80 TL!! Lanet olsun. Bütün hevesim kursağımda kaldı. :sob:

DLC için umudumu kesmiştim lakin bir mod sitesinde yabancılar dahi 20 Euro’ya isyan etmişlerdi ve bir üye DLC paylaşmıştı. Modlara attım ve çalıştıda. :smiley::smiley:

İsteyen arkadaşlara link atabilirim.

zaten mod olarak yükleniyor ben de ayıptır söylemesi sunucuya yükleyip dağıtmak istiyorum ıhıhııhıh :smiley:

1 Beğeni

merhaba bende bu dlc yi arıyorumda bahsettiğiniz linki bana atabilir misiniz acaba

Arkadaşlar bu yaptığımız hayvan yemlerini kendi ineklerimize verebiliyor muyuz? Hem paketli hemde paketsiz olarak denedim olmadı. Ama modu kurunca hayvan istatiklerinde hay pallets diye bir ibare çıkıyor. Peki o nedir?