Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

Büyük transfer! :smiley: FS19 için sesler bu adama emanet ve güzel olacak.

1 Beğeni

Niye? Daha iyi olmaz mı? Project CARS 2 sesleri çok hoş olmuş fmod kalitesine yaklaşmış ve daha test edemedim sabırsızlanıyorum. Sesler tamam da diğer olaylar ne olacak merak ettim. Birkaç tane daha böyle haber gelirse cidden değişiklik var derim.

zaten sıkıcı hale gelmesini sağlayan en büyük olay aynı kaplamaların kullanması :frowning: pure farming ve real farmda sırf yeni bir şeyler var diye saatler gömülebilir
ets 2 de aynı bu konu üzerine çok konuşulur

Ets 2 de spin tires toprak dokusu olsa güzel olurdu hani :innocent:

Beyler sunucu işi yeni paket çıkana kadar yaş gerçekten oynayasım ve vaktim yok. Uğraşmakta saçma birisi hazırlasın öyle oynarım onca şey varken dönüp bunla uğraşılmaz.
Kimse görev almazsa olmaz zaten…

1 Beğeni

Oyunun ana konusunu bulamadığım için buraya soruyorum.Mevsimler modunda kar yağdığında etraf nasıl kar oluyor?Kış ayındayım ama kar felan yok,ayrı bir eklenti felan mı kurmamız gerek?

eklenti kurmaya gerek yok ne varsa içinde geliyor kışa girdiğinde etraf beyaz karla kaplanıyor görsel beyaz sadece öyle yoğun bir kar yok tabii üzerinden geçerken etkisi var sürdüğünde kayboluyor vs. kışın başındaysan yoktur ve mevsimler paneli var oradan kontrol ediyorsun bu gibi şeyleri

Anladım,birde kışın başlarındayım,koyunların yemi bitti önlerine çimen koyacağım fakat kabul etmiyor,çimen burada kullamılamaz diye uyarı veriyor,bu neden oldu ki?O yüzden bir süre aç kaldı koyunlar ve 4-5 tanesi öldü.Böyle giderse kış bitene kadar koyunlarım telef olacak :frowning:

Otları makineyle biçip topladın değil mi? Silaj falan varsa verebilir misin? Bilemedim… Mevsimler modu bazı şeyleri değiştiriyor. Ama bildiğiniz çimen olmuyor onun işlemişi lazım.

Evet toplayıp yığmıştim bir kenara,gidip silaj yapayım,muhtemelen o şekilde olacak gibi.

Ben bu mevsimler modunu kaldırıyorum.Çok fazla şey değiştirilmiş,sadece mevsimler olsa yeterdi.Bitkiler gereksiz yere uzun süre de çıkıyor vs.
Bu modun basit olan bir versiyonu da olmalı,sdece mevsimler olsun,çimler kurusun yeter.O kadar aşırı gerçekçiliğe ihtiyaç yok,çok zaman geçirmek zorunda kalıyoruz mecburen oyunun başında.

bazı ülkelerin iklim eklentileri var mod için ama evet haklısın çok ağır işliyor şimdi bu bir bakıma gerçekçilik ve keyif demek ama vakti olmayan biri için işkenceye dönüşüyor
ürünler büyürken çiftliğin diğer işleriyle uğraşmaya vakit kalıyor bu gibi etkileri çok güzel

Tarlaları ektim,bari dedim odunculuk ile uğraşayım büyüyene kadar,fakat bitkilerin büyüyeceği yok,yerden bile çıkmadılar,bir süre sonra baydı odunlar ile sürekli uğraşmak,zaten para da etmiyor.Çimleri biçeyim dedim onlar da kış geldiği için kurudu,sadece koyunlarım var onlar da çimleri veremiyorum.elimde son kalan çimleri de silaj yaptım belki kabul eder silaj olunca diye.Öyle haritada boş boş boş dolaşıyorum

Mod ile nelerin değiştiği burada açıklanmış.Yeni gördüm bunu
Bence şunlar olsa yeterdi:Mevsimler olsun,yine bitkiler mevsimlere göre ekilip biçilsin,kış gelince yine çimler kurusun,aç kalınca hayvanlar yavaş yavaş ölmeye başlasın.Bunlar yeterli
Mod biraz hardcore kaçmış,daha doğrusu çok zaman isteyen bir oyun haline dönüşmüş mod ile.

Az önce Giants’dan mail geldi. Platinum sürüm için 14 kasımdan birkaç gün önce göndereceklermiş. Ama ambargo pazartesi akşamı gibi kalkacak. Erkenden bitirip yayınlamak güzel. :slight_smile:

Sabırsızlıkla bekliyoruz… Ulan zaten aynı şeyler şu an var ama neden dlc alıp kazıklanmak hoşumuza gidiyor? :smiley: Çiftçilik aşkı…
Güney Amerika’daki çiftliğe katılmak için hazırlanın!
Önce singleda videoları bitirip ardından multiplayerda devam edicez.

Bu oyunun verdiği zevk başka bir şey vermedi zaten her türlü destek açısından parayı çatır çatır veririm DLC’lere adamlar kazansın

Bir marka ile daha anlaşmışlar :smiley:
Randon römorkları oyunda olacak. Video geldi.
Brezilyalı bir marka… ulan SCS bir şey yapamıyor alamıyor :frowning:

Haritanın başka alanlarını da gördük. Hoş olmuş… Gene oynayacak vallah :smiley:

1 Beğeni

Valla bu sefer kendim oturur tek başıma saatlerce oynarım sıkıldım gerçekten 3 kere toplamda server patlattım yani

FS tarafındada John Deere sıkıntı. Yıllardır alamadı gittiler. Seneye Claas’la beraber görsek keşke.