Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

oyunun detayları öğrenildiğinde az çok fiyatı bilinir ama şimdiden bir şey demek yanlış olur ama steam döviz kurunu günceller ise sanırım 149 tl olabilir diye düşünüyorum

FS15 çıkış tarihi 30 ekim 2014
FS17 çıkış tarihi 24 ekim 2016
diğer versiyonlarda hep ekimde çıkmış yani FS19 ekimin sonlarına doğru çıkacaktır büyük ihtimalle

platinum edition ana oyunla birlikte 100 tl oldu o yüzden fiyat 70e düştü :slight_smile:
Screenshot_1

4 farklı makine geliyor. StrawHarvest videosunda olduğu gibi her aracı tek tek göstereceğim. Güney Amerika haritasında çekilecek. :slight_smile: Şeker pancalarını çıkışa yakın ekicem.

1 Beğeni

Şöyle makineler yapmasınlar ya içim gidiyor paraya kıyıp alıyorum oynamıyorum sonra

1 Beğeni

Hasan devam ediyormu sunucu bize görede bi iş çıkarmı sunucudan

katılmak isteyenleri buraya alalım :smiley:

Konuyu ana konu yaptım. Genele yönelik olması için :slight_smile: Şu sıra çok FSciyim :smiley: zamanı gelince oynanıyor öyle ardı ardına tat vermez hiçbir oyun…
vitrin oyuncusu değiliz :smiley:

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/BgRgASyATOX/

ilk hasadı yaptık güzel aletler :slight_smile:

Arkadaşlar merhaba.

Her elektrik kesintisinde Farming kariyerim kendi kendine siliniyor yok mudur bunun çözümü? Her seferinde işlere yeniden başlamaktan sinir oluyorum. Oyundan soğudum artık. :sob:

ramlerle alakalı bir durum değil mi? kaydetmiyor o an ne açıksa gider

Hocam keşke kaydetmese, kariyeri (save) komple siliyor.

aynı sorun bendede oldu oyuna girdim oynadım cıktım sonra oynadığımda save silindi

şimdi profilde yaptıklarını kaydetmeme sorunu bende var platinumdaki haritada başıma geldi ve hala devam ediyor o yüzden multiplayer sunucuda oluşturup atıyorum

1 Beğeni

Farming Simulator 17’nin yeni çıkan ROPA DLC’sini inceliyoruz. Yeni makinelerle Woodshire haritasında şeker pancarı ve patates hasat ediyoruz.

1 Beğeni

Bu oyunu satın almayı düşünüyorum da steam de atölye desteği var mı? Ve de tek başına sarıyor mu acaba? Oynayan pek arkadaşım yokta

modlar kendi sitesinde paylaşılır oyun içinden erişiliyor tek başına da oynanır bir sürü video çektik izleyebilrsin
ayrıca zaten oyunu alınca ne olduğunu anlıyorsun sıkıntı yok almaman hata bunca zaman

2 Beğeni

NLD Farmers yani Hollandalı FS modlama takımı erzak kutusu gitmiş Giants stüdyosuna…

QA takımı yani kalite güvence ekibinde çalışanlara gönderilmiş. Gönderenler aynı zamanda Oregon Springs ve GreenRiver haritalarının yapımcısı
Biliyorsunuz resmi mod galerisinde modlar çok sıkı aşamalardan geçiyor bunları da bu adamlar yapıyor.

bakınca fs ve modlarını görüyorum

abi sw ye katılabilme şansım varmı

arkadaşlar gecen gun harıta bakarken youtube da guzel harıta paylaşımına denk geldım hatta ıclerınden bırtanesınde maden ekonomısıde var kepçeyle falan guzel yanı :smiley: oynayan varsa hala keyıf alır …

2 Beğeni