Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

Şöyle ki hatırladığım kadarıyla üzeri kapalı yağmur almayan bir yere dizince ıslanmayıp bozulmuyordu.

tamamdır sağolasın

1 Beğeni

Merhaba bende mod oyunda gözüküyor ama satın alamıyorum hata veriyor neden olabilir ?

YANITLA

Oyunu 60 fps oynuyorum. Ancak hangi harita modunda oynarsam oynayayım araç sayım arttıktan sonra çiftlik içinde belirli yerlerde fpste düşüş yaşanıyor bir türlü çözemedim.

Çok fazla aracı aynı ortamda bulundurmak hiçbir zaman iyi değil eğer iyi bir sistemin yoksa… o yüzden yapacak bir şey yok.

sistem iyi, ayarlarım yüksek. 1050ti 16gb ram var. Her yerde sabit 60ken çiftlikte silolara doğru kamerayı çevirince fps 50-55 arasına iniyor anlamadım.

1 Beğeni

Okadar fark senin sistemdede olur. Aracların bi arada olması etkiler 5 fbs de olsa

peki kayıtlı oynadığımız oyuna sonradan nasıl mod ekleyebilrim

bende big bud pack paketi var seed hawk ekim makinesini aldım fakat ayçiçeği ekemiyorum

tohum seçmede mısır ayçiçeği falan gözükmüyor sadece buğday arpa kanola soya fasulyesi ve turp ekebiliyorum diğerlerini ekemiyorum bilen biri lütfen yardım edebilir mi

mısır gibi şeyler için ayrı mibzer almalısın mağazada altta yazar zaten

tamam ama bu seed hawk ın ekstra tankının bilgisinde mısır ve ayçiçeği gösteriyor

fakat tohum seçmede mısır ayçiçeği ve şerker pancarı seçilmiyor

ona uygun yeni bir mibzer alacaksın her mibzerle her tahıl ekilemiyor oyunun eğitim kısmında bunları zaten gösteriyor

Ekstra tank her ürünü kabul edebilir. Fakat mibzer uyumlu olmaz.

anladım teşekkürler

Birde bu hayvanların temizliğini nasıl artıracağım

Yem verdiğin yere dökülen yemleri temizliyeceksin, temiz hali %0 gösterildiği an temizdir. Artırma değil azalma yapacaksın. Yani onu kirlilik olarak düşün, yanlış çevrilmiş Türkçeye, ya da ters gösteriliyo.

Şuan yem verdiğim yerde yemler dolu ve temizlik %0 gösteriyor

Tamam temiz işte.