Farm Manager 2018 - Ana Konu

ciftlik
tarım
bagımsız-yapımcı
türkçe
strateji

steamde türkce diyor ama yok :face_with_raised_eyebrow:
0

Farm Manager 2018, Steam’de Yayınlandı! [Çıkış Bilgileri]

ilginc,steamde yazdım bakalım ne diyecekler.

steam kurallarını ihlal ediyor,bilgi kartında türkce var diyor ama oyunda yok.

oyun içinden seçtin mi?

saniyesinde cevap geldi :slightly_smiling_face:

0

oyunu indirdikten sonra steam. kapatın ve tekrar acın sonra oyun içinde dil ayarlarının oldugu yere gelip fare tekerlegini kaydırın tükce bu şekilde aktif oluyor :slightly_smiling_face:

namussuz fena sardı,ciflikte son durum

@HasanOfke Ekonomi kısmında bazı sıkıntılar yaşadım şöyle ya tarlayı başlangıç olarak 1 hektar olarak kurmak daha mı mantıklı yoksa volfkan babanın fotoğrafdaki tarlada görünen gibi büyük oluşturup sürmek mi daha mantıklı . Çünkü çoğu şey gecikiyor . Silaj , çim vs bir anda bitiyor neredeyse

ben hikaye senaryo yapmadm serbestte devam edicem ama ufak ufak yapmak lazım makine yetmiyor büyük tarlaya gerek yok sen agamısın olm

videoyu montajlıyorum ama birkaç sorun yüzünden bütün günümü yedi lanet olsun video işi tamamen zaman kaybı

Çiftlik yönetim simülasyonu Farm Manager 2018’i inceliyoruz.

büyük tarla senaryodaki tarla,ilerliyen bölümlerde kendi söylüyor ilk baş için ideal tarla boyu 10x30 (fotoda sagda)

kanola ekmiştim kar yagdı hepsi gitti :expressionless:

vaziyet kötü :face_with_raised_eyebrow:

su pompası bir halta yaramıyor - tarlada illa kuraklık oluyor ve işcilerle sulama yapmamız gerekiyor.
kış geliyor,mısırı kurtarırsam iyi.
tüm kış süt ve yumurta satıp bakacaz duruma tabi tüm kış 8 işciyi tutmayada gerek yok.
senaryo modunda malikane bakımı diye iki kez 8.000$ yedi isyanlardayım :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bir düzen içinde ilerliyor ama Çim bayağı sıkıntılı makine olmadan ne kadar böyle dayanabiliriz açıkçası emin değilim

Kış mevsimine geçince mübarek herşey patladı tarlalar öldü direk :slight_smile: Hayvancılıktan gelen süt ile iyi para kazanabiliyoruz allahtan bir de ben mi göremedim tarlaları sürmek için kültivatörler yok insanlar tarlaları sürerken çok zaman kaybediyorum

Merhaba arkadaşları oyunu saveden açamıyorum aynı sorunla karşılaşan varmı acaba

ilk güncellemeyi aldı,icerigi ufak hataları düzeltmesi.

orijinalde bir sıkıntı yok

kışı atlatmak için 2 rüzgar paneli,4 sera
bal üretimine başladık
en önemliside artık traktörüm var :slightly_smiling_face:

yeni yama geldi bugün gelen güncelleme sonrası.
bir kac hatayı düzeltirlerken rüzgar türübünü gelirini azaltmışlar :rage: benim almamımı beklediniz ülennnn
mısır tohumlarının fiyatıda artmış.