F1 Manager 2022 (ana konu)

Frontier’ın geliştirdiği Formula 1 menajerlik oyunu F1 Manager 2022 bu yaz çıkacak.

Türkçe dil desteği de olacakmış tabii sadece arayüzde!

2 Beğeni

Frontier oyunu olduğu için fiyatını aşırı merak ediyorum, adamların saçma sapan bir fiyat politikası var, jurassic park’ın ilk çıkan oyunu daha pahalı, planet zoo aynı motor olmasına rağmen daha pahalı, bu oyunlar lisanslı ek paketleri neredeyse oyun fiyatına satıyorlar, ön siparişe açılsa da dolar çıkmadan alsak.

1 Beğeni

Frontier tarafından geliştirilen tamamen yeni ve lisanslı F1® Manager 2022 önümüzdeki yaz aylarında yayınlanacak.
Gerçek F1 takımlarını yönetecek ve sürücüleri ile mühendisleri işe alabileceksiniz.

1 Beğeni

!Yanlış atmışız

1 Beğeni
2 Beğeni
4 Beğeni

yarın 18:00’de çıkış tarihi ve oynanış videosu paylaşılacak.

temmuz başında normal oyun çıkıyor bunlar temmuz sonu-ağustos ortası falan yaparlar mı bilemiyorum yaz arasına çıkarken? avrupa’daki yarışlar varken çıkması normal güzel olurdu. tanıtım vs.
bu oyunda türkçe de var en azından asılabileceğim bir oyun olacak.

1 Beğeni
2 Beğeni

Formula 1’in resmi menajerlik oyunu :traffic_light:F1 Manager 2022 için çıkış tarihi verildi. Bugünden itibaren ön sipariş verenler 25 Ağustos’ta oynayabilecek. Normal çıkış ise 30 Ağustos 2022 tarihinde olacak. Türkçe dil destekli oyunun Steam fiyatı 329 TL!
:point_right:

3 Beğeni

2022-08-30T15:00:00Z'a kadar %10 indirim yapılmış.

Steam →

Epic Games →
https://store.epicgames.com/tr/p/f1-manager-2022

1 Beğeni

Malum firmada malum oyuna anca süper arabalar getirsin :slightly_smiling_face:

1 Beğeni
1 Beğeni

tamam gardaş en iyisini siz yapıyorsunuz anladık

devamı

1 Beğeni
1 Beğeni

Şu an indiriyorum. Aslında ani bir yayınla oynasam daha iyi çünkü vakit kalmaz video için yemekten sonra bakacğaım.

2 Beğeni

Oyunda takılma var mı. Bazı videolara bakınca takılma var gibi görünüyor.

hayır yayında gördüğün gibi sıkıntı yoktu

1 Beğeni

Senin yayında sıkıntı yoktu da birinin videosunda takılmalar gördüm korktum oyun kötü çıktı galiba diye.