F1 2019 [Ana Konu]

Formula 1 şampiyonasının resmi yarış simülasyonu F1 2019, 28 Haziran’da çıkış yapacak.

Bu yıl Formula 2 yarışları da bulunuyor.

Steam’de 10. yıldönümüne özel bir paket var.

3 Beğeni

Bu arada şöyle bir olay başladı. F1 topluluğunu canlandırmak isteyen kişiler var biz de destek veriyoruz.

2 Beğeni

Hemen ön sipariş veriyorum amiral oyunum :heart:

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

2 Beğeni

TR Endurance F1 League için 2019 sezonu pilot başvuruları açıldı

https://www.simulasyonturk.com/tr-endurance-f1-league-icin-2019-sezonu-pilot-basvurulari-acildi/

2 Beğeni

3 Yarışlık bir F2 Kariyeri ardından şampiyon olarak F1 e geçiyoruz ardından hiç şaşmaz tabikide Mclaren :heart:

AI baya akıllanmış artık basit geçiş hamlelerini yemiyor, Geçiş yapıcam diye az kalsın yerimdende oluyodum başarılı buldum bu konuda

5 Beğeni

F2 güzel mi ya?

F2 den sadece 3 yarış yaptım kariyer başında 3 yarışlık deneyimde kullanması baya zor ve çok kayıyolar :smiley: ama güzeldi

1 Beğeni

F2 çok güzel olmuş. Hatta ben 3 yarıştan sonra f1e geçmeyip bir sezon daha f2de kalmak istedim de oyun izin vermiyor illa geçicen diyor :smiley:

1 Beğeni

Bu etsden çıkma tipler tüm oyunların baş belası…

aaa tam benlik böyle çekeyim hem küfür yer hem de para kazanırım

Netflix belgeseli ve bazı yayıncılar yüzünden kanser kitle buraya da sıçradı, en son Ferrari pit ekibinin mallığı ile dalga geçenlere küfür ediyorlardı, ranklı yarışlar bile böyle diye yeni oyunu almadım, yeni oyunda antrenman sezonu bitene kadar bekleme sistemi devam ediyor mu? adam yarım saatlik antrenman açmış girip araç seçemiyorsun illa o süre bitecek.

aslında f1’i oyun değil genel konuya çevirmek daha iyi olur, Ferrari’nin pit ekibinden stratejistine birlikte söveriz. :joy:

CcC McLaren CcC

1 Beğeni

bakalım yarın daha neler olacak :smiley: patates kızartmamı alıp izleyeceğim :rofl::rofl::joy::rofl::rofl:

Yarış süperrrrr full aksiyon

1 Beğeni

Ne yarıştı be…

Toto dün dalga geçiyordu Allah belalarını verdi.

Russel ilk defa geçildi onda da Alfa’lara verilen ceza sonrası Kubica puan aldı.

Hulkenberg müzmin cenabet.

Torro Rosso garajında parti halen devam ediyordur.

1 Beğeni

Yarışın kısa özeti :grin:
https://twitter.com/i/status/1155509365903974400

2 Beğeni