Euro Truck Simulator 2'ye FSR ya da DLSS gelecek mi?

Merhaba, bilgisayarım patates olduğu için ETS 2’yi kötü grafikler ile oynuyorum. SCS fps arttıran teknolojileri oyuna getirir mi?

onlar gelse patates bilgisayarını desteklemeyecek ki?

1 Beğeni

Enlisted’de AMD FSR kullandım.

Patates bir bilgisayarda nasıl fsr açtınız ?

1 Beğeni

ets 2’de de açabileceğine anlamına gelmiyor maalesef o oyunla ne aynı motora sahip ne aynı ortama scs bunları entegre edene kadar başka bir teknoloji çıkacak.
ama yıl sonu dx12 gelirse dlss ve fsr konusunda bir cevap vermek zorundalar da yine de güvenmeye gerek yok.

2 Beğeni

Bilgisayarım 2015 yapımı ve Intel HD Graphics 520 kullanıyorum, çok eski olmasada güçlü değil. 2018’de GT 940M ekran kartım yandığı için HD Graphics’e kaldım.

İşlemciniz nedir çünkü ekran kartı bence hiçte patates değilmiş bozulmamamış olsaydı

5200u falandır işlemcisi de 3 yılda yanması tuhaf olmuş. Oyundan çıkmadı herhalde.

İşlemcim i7-6500U. Çift çekirdekli olsada fena olmayan bir işlemci, fakat HD Graphics 520 ile tam kapasite çalışamıyor.

ETS 2’de CPU kullanımı %60-80 civarına çıkıp iniyor.

Aşırı sıcak bir yaz günüydü ve bilgisayarda ultra ayarlarda Garry’s Mod oynuyordum… Gitti…

940m sağlam olsa dediğin gibi sistem single player için hala yeterli. 2/4 işlemcide o kullanımlar normal.

1 Beğeni