Euro Truck Simulator 2 Viraj alırken fps düşüşü

Nedendir bilmiyorum ama sadece virajlara girerken başıma geliyor önceden böyle bir sorunum yoktu. Bilgisayarımın özellikleri rahatlıkla oyuna yetiyor ama hiçbir şekilde çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
:blush::blush:

İlk defa böyle bir problem duyuyorum :grin:

1 Beğeni

Demekki sistemin yeterli degilmis. Bu oyunda uyum sorunu var fazla dert etme yani herkes butarz sorunlar yasiyor, yani yapacak bir iki sey var. ayarlari kismak ve viraj alirken fps ye bakma onune bak :slight_smile:

3 Beğeni

güneşle alakalı olabilir, bir de sistem özelliklerin nedir?

2 Beğeni

Adsız :slight_smile:

Ekran kartin yuzunden olsa gerek, olceklemeyi cok acma. birde ekran karti surucusune bak bakalim beta surummu. eger betaysa eski tam surume gec, hatta eskiden boyle bir sorun yok diyordun. olmadi bir onceki surucuyu kur, bakalim ne olacak. amd pismanliktir,

2 Beğeni

ekran kartı notebook için giriş seviyesi fazla bir performans beklemek yanlış olur. ancak ışık hüzmelerini, açıksa hdr’ı kapatıp ölçeklemeyi düşürün

bir de eğer ısınma sorunu yoksa amd radeon masaüstü uygumalasından ets2 için profil tanımlayabilirsiniz. gpu’ya mhz’ini çok az yükseltin

2 Beğeni

Bunu denerim teşekkürler.

Fren yaparak mı giriyorsun virajlara? @EmirhnTruckhan

1 Beğeni

Hızım yüksekse yapıyorum fren ama genelde yapmıyorum. @CreedTR

Benim pc de nerdeyse aynı işlemcim amd a10 sadece, bi aralar fren yaptığımda - scania rjl kullananlar bilir rüzgarlıkların arkasına komple led takılabiliyor ondan vardı bende de- stoplardan gelen ışık nedeniyle fps düşüşü oluyordu. O yüzden sordum.

1 Beğeni

Kabindeki aksesuarlar düşürürüyor olabilirmi acaba ? @CreedTR

Sanmam, kullandığın diğer modlardan kaynaklı olabilir. Emin değilim.

1 Beğeni

Bazen bende de oluyor. Daha çok virajlarda değil de direksiyonu en ufak bir döndürüşümde oluyor.