Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Hocam bende aynı yerden indirdim Fakat uyumsuz sürüm dedi bende.

arkadaş 1.40 sürümü demiş ama 1.40 a uyarlı olduğundan pek emin değilim gece farlarla bi selektör yapayım dedim gözün yandı, çok saçma sapan bir ışık veriyor uzunlarla, farlarda cabası lastiklerin de yere yansıma sorunu var diyeceğim indirecekler bunları bilipte indirsinler

Burada F-Max’i ve ustamız sisl abimizin iki modunu birarada görmek gururlandırdı.

Yorumlarda da F-Max’in vanilla olmasını (yani oyuna gelmesini) isteyenler yok değil.

3 Beğeni

Gerçekçi Grafikler de Furkan Ağlar’ın modu :slight_smile:
Headup Display de aslında fikir olarak yine bizim Furkan Şevke’nin modudur. Tabii başkaları tarafından sonradan devam ettirildi.

5 Beğeni

Bak Space X uydusu gibi uçmuyor dimi ona göre indiricem :laughing:

2 Beğeni

Bende henüz uçmadı, ama sen de dene :smile:

2 Beğeni

dene dene bakalım benim dediğim tek bende mi oluyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Aynen şimdi baktım gölgelendirme hatalı, ışık da. Ama arabayı iç kamerada sürenleri pek etkilemiyor. Modun sahibine bu ışık-gölge olayını söylemek gerek.

1 Beğeni

Stoplarda parlama varsa modun içinde unit dosyasını silince bazılarında düzelebiliyordu, yedek alıp deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

@SiSL mega pack modunu 1.40 a güncelledi mi ? Konu hakkında bilgisi olan var mı? En son ambience lightları çalışmadığı (ışığı satın aldığım halde çalışmadığı için) silmiştim (1.40 güncellemesi oyuna gelmeden önce) birde minyonlar (asılan süsler) hep iç içe girmiş şekildeydi
ona göre yükleyeceğim de

sen oyunu bir gece yap farları aç selektör at gör bakalım

@YunuSS35 Baktığımı söylemiştim zaten.

1 Beğeni

1.40 uyumlu kar modu çıkınca haber verirseniz sevinirim. Ets 2 için

2 Beğeni

Dayı kar mı kaldı yaz geldi be. :rofl:

1 Beğeni

Daha kar yağdırmadık ama elimizde 1.40 model ilkbahar var :smile:

3 Beğeni

Ya iberia dan italya ya kar moduyla gitmek istiyorum ondan. :joy: Ben birde ets yi kar moduyla hiç oynamadım ats de denedim 1.39 da ama öğleden sonra gündüz oluyordu bozuktu mod.

1 Beğeni

Sağolasın kardeşim hafta sonu bakacağım. :smiley:

1 Beğeni

Rezerve yerimizi alalım hemen, yapan biri olursa photoreal yapmaya çalışırsa çok seviniriz :slight_smile:

1 Beğeni

İnşallah dört gözle bekliyoruz. :slight_smile:

1 Beğeni
6 Beğeni