Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Bunlarda benden kabın aksesuarları yok şımdılık tablet se tablet helal olsun yok yok

7 Beğeni

orjinal site her zaman iyidir hırsız sitelere gerek yok :wink:

1 Beğeni

Resımdekı skın farklı resım yollarsanız yapmayı denerım Ve bu arada f88 modunuda 1.40 a uyarladım ısteyen olursa onuda atabılırım.

1 Beğeni

Ya 15 MB mod mu olur allahın belası mısın sen XBS…

https://xbsmods.blogspot.com/

4 Beğeni

@bertan06 Buna harbiden benimde aklım ermedi ya :thinking: hadi texturların düşük boyut olsun (ki adam detay çalışıyor mümkün değil) hiç bake texturdamı yok arkadaş anlamadım ki ?

2 Beğeni

bunu indirdimde hocam bu kafasına göre araçların içini kırmızıya falan boyamış onu nasıl düzeltiriz?

Son gelen güncelleme ile sinyal kolu vs iç sesler patlamış çalışmıyor :smiley:

Sanırım ssao olduğu için dokulu kaplama kullanmamış. Ne içeride ne dışarıda ao yok, dolayısı ile uv de yok uv2 hariç (skin template). Geneli de 512 tile kaplama, araçla ilgili bir çok şey de (decal, markalar vs.) 1024 hepsi tek dosyada sanırım. Çizim de bayağı low olunca malum. .Scs yaparken de depolamayı değiştirince düşer herhalde bu kadar. İstersen bi bak ne var ne yok içinde başkan.

3 Beğeni

@bertan06 AO yoksa detaylar vertex paintlemi acaba ? XBS amca bu işi piyasa standartlarından farklı seviyede yapıyor gerçekten, helali var. İlk fırsatta kurcalıcam aynen :smiley:

XBS’nin SCS kadrosuna girmesi lazım artık.

üretkenliği sıfıra iner :slight_smile: hiç gerek yok.

direksiyona, detaylara model kalitesine hayran oldum yav.

tek büyük sorunu şu iğrenç turbo sesi. başımı ağrıtıyor. gerçekte 2517 2521 3031 e bindim, hiçbiri bundaki v8le aynı değil ama derinlerde benziyor sesi, keşke kriechbaum biraz elden geçirse

7 Beğeni

Bende çalışıyor bende sorun yok :slightly_smiling_face:

Modsuz profilde denedim yine çalışmadı allah allah steam atölye modunda mı hata var acaba, hatta scs forumda da yazan vardı 1-2 kişi benim gibi
Edit: Şimdi baktım steam atölye modunda hata var normal scs forumdan indirince problem olmuyor seslerde.

Çalışıyorsa sevindim. :slightly_smiling_face:

arkadaşlar hayırlı akşamlar. tırların direksiyonunu gerçekteki gibi 1800 derece yapacak 1.40 uyumlu bildiğiniz mod var mı

Bu mod var 1.39 için kullanıyordum ama 1.40 için denemedim denemelisin
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2196584997&searchtext=1800

1 Beğeni

Scania R&S 2016 için 1.40 uyumlu Bej renkli interior modu var mı? Veya renkleri özelleştirilebilir interior modu? Atölyede bulamadım, birde ets2lt ye baktım çıkmadı 1.40 uyumlu bi’ mod.

1.40’da çalışıyor kullanabilirsiniz

2 Beğeni
  1. bölümü de var. Uzun olmasın diye kestim.
6 Beğeni