Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

@Burak39 teşekkür ederim önerin için, dediğim modu verdiğin videoların önerilerinde buldum sayende :joy:

yukarıda bahsettiğim mod
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=287769

SCS-TSRM | MAR 03-2022 | MEGA UPDATE v7.0 | SCS Truck Sounds Reworked MEGAPACK - SCS Software orijinal tırların hepsine ses var ben bunu kullanıyorum gayet güzel

1 Beğeni

Kreichbaum sesi ile birlikte kullanmana gerek yok. Hatta kullanırsan karışıklık olabilir. Sesler OM470 motorundan kaydedilmiş ama oyunda OM 471-473 motorlarının üstüne yazılmış.

1 Beğeni

[WIP] MB Actros MP3 -Dotec Farkıyla-

19 Beğeni

Tüm araçlar için metalik barları boyayabileceğimiz bir mod bilen var mı? Tampondaki metalik barları ve üstteki barları yani.

1 Beğeni

Ahh ah zamanında az aramadım. Ama maalesef elimiz boş döndüm.

1 Beğeni

Tümü için yok, Scania Nextgen için ve diğer tırlara boyalı parça (ızgara, çamurluk vs) olarak kullanabileceğiniz bu mod var

Scania Mighty Griffin için uyumluluk paketini de indirmek gerekiyor

4 Beğeni

Bu modu kullanıyorum zaten biliyorum, çok teşekkürler. R 2009 kullanıyorum, onun için aramıştım.

1 Beğeni

arkadaşlar selam eski kasa man’ın gösterge paneli çok dandik bunun kaliteli bi modu falan var mı ?

Renault T den hoşlanmayanlara güzel haber XBS : ‎ Birkaç son dokunuşum kaldı. Bu haftaki gösterim.‎

Sanırım sonrakı projede bu Xbs : ‎Ve bu canavarla Amerika’ya gidiyorum.‎.

17 Beğeni

hadi inşallah

Hasan Sarısı doğru bir tercih :white_check_mark:
XBS reise sevgilerle…

2 Beğeni

İnterior cabin aydınlatması modu 1.40 e güncellenmiş. aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

3 Beğeni

Mercedes Ng 1632 1.40 a uyarladım ıstek olursa atarım.

7 Beğeni

olur bana da atarmısınız lütfen size zahmet olmazsa tabiri caizse
ben bu eski kamyonların hastasıyımda

Mercedes Ng 1632 1.40 pencere anımasyonu yok korna buglu bazen çaılışmıyor başka sorun olursa yazarsınız.Bu arada başka yerlerde falan paylaşmayın çünkü mod bana aıt değıl.Bıde o aparat gece fazla parlıyo sonra halledıcem onu.

2 Beğeni

Dynamic Suspension 1.40/ Renault T Evolution uyumlu sürümü

1 Beğeni

Sag ayna tam olmus ama soldaki gece karanlik sabah parlak oluyor.

Eline saglik bu arada.

https://youtu.be/PpqSTj0BJWM Yeni Renault ile iyi gider tavsiye ederim. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni