Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

arkadaşlar bol bol orman yolları, dağlık yollar veya ölüm yolları olan bir harita arıyorum var mı sizlerin bildiği ?

2 Beğeni

SouthRegion :+1:

1 Beğeni

Promods varsa izlandayı tavsiye ederim dar yollar var bozuk ve karlı yollar da var kar aracı az da olsa kaydırıyor. o dağda dar yolda sıkıntılı bir bölüm araç çok zor çıkıyor.

Kurulumunu nasıl yapabilirim?

Kurdum South Map’i ancak bağlantı yok, bağlantıyı nasıl sağlayacağım?

Oraları ben gezeli 1 sene oldu :grinning:

1 Beğeni

Hatta bir ara karlı yokuştan 55 ton mu 60 ton mu ne çıkarmıştım Volvo ile

1 Beğeni

Karlı yol güzel de pek zorlayıcı değil. Ağır yükü bir ara bende deneyeceğim hatta Renault Premium da aldım ben o motorla nasıl olacak merak ediyorum.

1 Beğeni

Önerebileceğiniz Range-T için üst alt piano black boru var mı ? @The.Yigido68 aga sen bilirsin sende Range T kullanıyorsun nasıl olsa .

Ha bir de önereceğiniz led modu var mı ? Led Trucklight kullanacaktım ama scs forum da konuyu kapatmış.

1 Beğeni

Onur abinin paylaştığı sadece parçalar onda boru yok. Ben alta boru ve üste korna fln takacağım piano black borular lazım.

@kaplanemral Bu moda göz atabilirsin.

1 Beğeni

İşte sen bu işi biliyorsun :grin: :grin: :grin:

1 Beğeni

arkadaşlar Southern Region Map FIX 1.39 ETS2 Mod - ModsHost bu sitede southern region fix modu var da bunu mod sıralamasında nereye koymalıyım? bilen varsa bir yardımcı olsun çok sevinirim

South region haritası en donanımlı üç harita modundan biridir, @Burak34 beni teyit ederse sevinirim, fix dosyaları south region dosyalarının tam üstüne konur. Yakında sahibi de güncelleme getirecekti.

2 Beğeni

teyit edilince ona göre sıralamaya koyarım ama dediğinizi de yapacağım teşekkür ederim faruk :slight_smile:

Fix dosyaları ne olursa olsun her zaman mod yöneticisinde en üste koyulur…

1 Beğeni

Yeni gelen actros 5 de kabin içinde fps dışına göre yarı yarıya düşüyor yükseltmenin bir yolu var mıdır kod vesaire?

çok teşekkür ederim Burak kardeşim

1.39 için ücretsiz güzel bir grafik modu varmı ? furkan 64 hariç

@alper398 Buradan Yararlanabilirsiniz…

1 Beğeni