Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Ya Allah’ına kurban oliyim, işte böyle işini kaliteyle yapan adam lazım bize. helal olsun be ya.

2 Beğeni

25 sene öncesinin tırını yapacağına yeni çıkan volvoyu yapsaydı herkes modu kullanırdı.

2 Beğeni

Keyif meselesi bu,yeni çıkan 2020 actros modu mesela çoğu kişi optimizasyondan kaynaklı oynamadı.

2 Beğeni

Yalnız bundan sonra yeni çıkan araçları yapmak biraz enayilik olur. SCS aynı şekilde her iki oyuna da yeni çıkan araçları getirirse ki bu 2 yıllık bir süreç demek oluyor. Mod yapımcılarına da ya mevcut araçlara eklenti yapmak ya da 70’ler, 80’ler, 90’lar, 2000’lerin başında çıkan eski çekicilar kalıyor.

8 Beğeni

Valla Runiran Volvo B12 den sonra bu adamın yaptığı her şey güzel olur. ETS’deki birçok kaliteli Volvo modları (yeniden modellenen) birçoğu ya eski sürümde kaldı, yüksek poligondan boğuldu da ücretli. Umarım ki yarıda bırakmaz :smiley:

4 Beğeni

Adam yine yapacağını yapmış sesleri karşılaştırın :smiley:

02:55

02:37

Motor aksamının tüm parçalarının tek tek sesini duyabilmek :smiley:
Sesler kulağa çamaşır makinesi ya da pancar motoru gibi gelmiyor ders alınmalı.

9 Beğeni

EVR yeni güncelleme yayınlayarak modu satın almış kişilerin göreceği, indirdiğimiz PDF dosyasında 1.38/1.39 seçeneği eklendi. 1.39 beta kullanıcılarıda sesin güncel halini kullanabilir.
https://enginevoicerecords.com/sounds/sounds-ets2/sfx-ford-f-max-euro-6-v-20

1 Beğeni

Evr nin ses modunu kullanan arkadaşlara birşey soracağım satın aldıktan sonra nasıl indiriyorsunuz aynı zamanda güncelleme verildiği zamanda , e postanıza mı geliyor mod yoksa farklı bir yöntemi mi var almayı düşünüyorum da bilgi verebilirseniz sevinirim

EVR’nin sitesinde hesabınıza girdiğinizde my account sekmesine girip alışverişimizin üzerine tıkladıktan sonra additional a basıyoruz orada resimde görünen linke basıp indiriyoruz. Herhangi bir mail yollamıyor evr güncelleme için, ancak ilk satın alımda sesi mail ile yolluyor.
11

1 Beğeni

1.38 ve 1.39daki retarder sesleri birbirinden farklı gibi geldi bana. Sence de öyle mi?

Teşekkür ederim

1 Beğeni

Henüz 1.39’da deneme şansım olmadı F-max ’ ı :slight_smile:

#ÇokYakında
@UmutCan

1 Beğeni

Renault T için Tuning Pack modu, detaylı görünüyor güzel gibi.

1 Beğeni

Ben indirdim fakat mod yöneticisinde uyumsuz yazdı. 1.39 beta olduğu için mi acaba?

1.39 ile uyumlu değildir büyük ihtimal, 1.39 ile uyumlu olduğu da yazmıyor galiba.

Muhtemelen, interiorundan bir görüntü paylaşır mısınız eğer kullanıyorsanız?

Kullanmıyorum ancak full plastik siyah renkte interior çeşidi olduğu belirtilmiş. :slight_smile:

Zip’i açıp içindeki manifest.sii dosyasını silerseniz, 1.39 sürümünde kullanabilirsiniz…

1 Beğeni

beyler böyle bi kanal var.her ay en iyi modları gösteriyo.benim gibi sade oyundan sıkılan varsa burdan bakabilir.hiç görmediğiniz ve hoş olan modlar da olabilir.

1 Beğeni