Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Sen beni ara ,ben bile açmam telefonunu​:rofl::rofl::rofl:

2 Beğeni

Selamlar. Reshade ve Sweet FX kurulumunu tam olarak nasıl yapıyoruz 1.36 icin bilen var mi acaba? İnternette eski sürümleri için yapılanlar var ancak uymuyor dosyalar, ya oyun açılmıyor yada etkisi olmuyor. Su oyunda bir tek bunu çözemedim gitti.

1 Beğeni

ETS2 - Scania Streamline Special Custom Interior Fixed Mirrors (1.36.x) | Euro Truck Simulator 2 | Mods.club bu var istersen

Muhtemelen vardır. Direksiyon, 1800 dere vs modlarını kontrol et.

Selamlar. Oyunun kurulu olduğu yerdeki “win_x64” klasörüde “d3d11.dll” varsa adını “dxgi.dll” olarak değiştirin eğer “dxgi.dll” varsa “d3d11.dll” olarak değiştirin. Dxgi.dll ve d3d11.dll dosyalarını aynı anda kullanmayın. İyi oyunlar.

Siana abi araç kırmızı bu mavi beyaz karışımı yakışmaz. Teşekkürler yine de…

Teşekkürler pcye gecince ilk isim bunu denemek olacak. :slight_smile:

ETS2 - Scania Rjl White Holland Interior (1.35.x) - Simulator Games Mods al sana kırmızı o zaman :smiley:

2 Beğeni

Her türlü buluruz diyorsun abi. Teşekkürler :smiley: :+1:

2 Beğeni

birkaç gündür volvo geçmeyi düşünüyordum ama bu mod aklımı çeldi :smiley: s500 ü garaja çekip rjl geri dönme vakti, scania’dan kurtuluş yok :smiley:

1 Beğeni

Scania Fred için Skin mod

4 Beğeni

Arkadaşlar bu araçta ki yazı fontunu bulabilecek arkadaşlar var mı ?

1 Beğeni

Şu linke bakabilirsin en yakın hangisi tam karar veremedim belki aynısı olmasada daha çok hoşuna giden bir font bulabilirsin.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar kendi Frigo dorseme skin yapmaya çalışıyorum ama bu fontu bı turlu bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürlerimages (4)

1 Beğeni

Tavsiye ettiğiniz paspas modu mevcut mu?

1 Beğeni

Ek olarak aksesuarlı dorse modu vb. olabilir.

Sogard’ın krone dorsesi, TIRSAN dorse, Schmitz Cargobull dorseleri var.
SCS Forumda bulabilirsin nicesini.

2 Beğeni

Çavdaroğlu skinli dorse perdesi var mı ?

1 Beğeni

Buna baksana bi, belki link verir…

1 Beğeni