Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

SCS yapabiliyor da zamana yayıyor oyun oynansın diye. Her şeyi bir anda yaparsa oyun bir yerden sonra bir şey yapılmaz hale gelecek o zamanda millet yavaşça sıkılıp oyunu bırakacak.

Herkes farkettiyse TR Extended, bu başlığı ile güncel mod yayınlanmış. Görünce şaşırdım “bir ilerleme mi var?” diye. Bu ne demek şimdi?

1 Beğeni

Şu demek;
Gabriel5996 adlı modcu TR Extended modunu ARAKLAYIP 1.48’e uyarlamış. İzin almadığı için altına da TR ExtendedMap Team diye belirtmiş ama yemez.

@HasanOfke

2 Beğeni

isterse içinde gezdirsin yapımcısı sahip çıkmazsa ben ne yapabilirim. sitesini bile kontrol edemiyorum aylardır kapalı. :poop: siz uyarlayıp aktarsaydınız daha iyi olurdu.

1 Beğeni

Trextended ta bir video çekip youtube’a atmıştım açıklama kısmına sitesininin linkini koymuştum geçen link yüzünden video silindi.

Yapımcısı Bona mı bilmiyorum ondan ses seda yok. Sahip çıksa ses ederdi. Umursamıyor demek ki. Süleyman Emre kardeşimiz bunu ProModsa dahil eder mi? Etse güzel olur aslında.

Haritada bir degişiklik yok zannedersem hataları düzeltmiş balkan dlcesine uyumlu yapmış

Muhtemelen bir sürü karsi cikan kisi olacaktir ama trextended’in istanbul ve marmarasi promodsa eklense hem promods ekibi hem biz oyuncular bu isten karli cikardik. Ama olmaz o iş muhtemelen. Mevzu ets2 haritasi olunca bazen memleketin bekası gibi yaklasiyoruz konuya ve sonuç odakli düşünen pek olmuyor aramizda. Halbuki bu bir oyun günün sonunda.

2 Beğeni

Benim anlamadığım o kadar bursalar falan yapıldı bloglar paylaşıldı biten yerler için, o yerlere noldu acaba :smiley: yarım mi kalmıştı ki teknik açıdan, yoksa en azından oralar paylaşılmalıydı bence. Bursa OYAK taraflarını görmüştük baya

2 Beğeni

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
komedi

1 Beğeni

Zaten bir Bursa’nın resmi paylaşıldı ondan sonra ses kesildi. Koca emek var o ayrı lakin o harita diğer harita ile birleştirilse muazzam bir şey çıkar. Keza hepimizin ortak derdi TC yolları. Ama ne hikmetse yapan, “buralar benim mekanım” der gibi.

1 Beğeni

Bence de yürütülen süreç tam bi komediydi :cowboy_hat_face::laughing:

1 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

Jasper’in DAF modu için herhangi bir rigid addon bilen var mı? İnternette baktıklarım olmadı, yapamadım.

Arkadaşlar bir şey soracağım. Steam üzerindeki modlara güncelleme geldiği zaman abonelikten çıkıp tekrar mı abone olmam gerekiyor yoksa kendisi otomatik olarak güncelleme getiriyor mu?

kendi otomatik güncelleniyor çıkıp tekrar abone olmana gerek yok

1 Beğeni

Bu arada Virtual Service’in Daf XG Interior Add-on modunu kullanan var mı? Jasper’in moduyla çalışıyor mu?

[ETS2/ATS] Temporal Anti Aliasing/DLSS/DLAA - Properly Implemented - No More Aliasing, Flickering - SCS Software

Şu modda DLSS’yi deneyen var mı?

RTX 4050 kartta %400 ölçeklendirmede 60-70 fps alırken DLSS’yi aktif edince fps 40-50 bandına düşüyor. DLSS’nin fps arttırması gerekmiyor muydu ben mi yanlış biliyorum? Yoksa ben de mi sorun var?

Scsforum konusunda yükleme yönergelerinin olduğu bölüme dikkat ettin mi, sanırım bazı ayarların değiştirilmesi gerekiyomuş en iyi sonuç için.