Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

balkanlar ile gelecek 30 küsur gişe akıcılığı “oyun” olarak yavaşlatabilir. çoğumuz gerçekçi oynasak da balkanları seri geçmek isteyenler için :point_down:

şöyle bir mod var ve gizli balkan yollarındaki gişelerde bile işe yarıyor.

4 Beğeni

selam arkadaşlar. man ın yeni versiyon otobüsü ile neoplan tourliner ın 1.48 versiyonu için link var mı?

Denemedim daha ama müsaitken deneyeceğim iyi gibi duruyor

Volvo FH 2022 V1.1.3 Sanax 1.48.5

yayında da görülüyor arkadaslar. o kadar çok gişe var ki, bu modu kurmak sıkılmamak için elzem görünüyor çoğu oyuncu için

oyuncuyusbis in Türkiye haritası yenilenen sayfasında ücretli gözüküyor da bedava indirmesi var mı?

Volvo FH 2022 V1.1.4 Sanax 1.48.5
-Gösterge panelinin
iyileştirilmesi – Ayarlanmış ekonomi bölgesi ve kırmızı bölge
– RPM iğne doğruluğu telemetri verilerine göre düzeltildi

3 Beğeni

Bu aracın bir sıkıntısı var. Arka ve ön lastiklerin çamurluğa mesafe oranları aynı değil. Sırf simetri hastalığım olduğu için kullanamıyorum bu aracı. Onun bir çözümü var mıdır? Yoksa yapımcının mı elinin değmesi gerek bilmiyorum.

1 Beğeni

Jantla alakalı diye biliyorum, bazı jantlarda teker daha dışta gözüküyor @HasaN.T

Öyle evet, ama sağ ve sol tarafın oranları çok farklı kalıyor. Misal sağ tarafın içte ise sol tarafın baya bi dışta kaldığını gözlemledim.

Aynı tekerlerin gölgelenme ile ilgili bir sorunu daha vardı önceki sürümlerinde onu çözmüştüler, ama bahsettiğin sorundan haberdar olmayabilirler veya bilgileri olupta çözümü epey zaman alıyor da olabilir.

:):):):))

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=324184

mercedes lobisi olarak dotec olmasa ne yapardık acaba.

15 Beğeni

dotec’i kadroya alacağım da ona verecek maaşı toplamak lazım :smiley:

6 Beğeni

Motec çıkar yapardı yine oynardınız şüphen olmasın :slight_smile:

6 Beğeni

Dotec MP4 modunun iç mekanında bir farklılık var mı? Ben bir şey anlamadım.

Mod daha betaydı bildiğim kadarıyla. İçte şimdilik bir değişiklik yok diye biliyorum.

1 Beğeni

zee, çok güzel 2 modla geri döndü!

Edit: Zee, yeni order gönderdi.

artık bu şekilde:

3 Beğeni

Dotec MP4üne, Actros + modunda uyumluluk geldi. Kullanabilirsiniz isterseniz.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=308403

2 Beğeni

daha önce almış olanlar için de ücretsiz update geldi.

euro yüzünde biraz pahalı, 2.80 euro idi önceden. verdiği volume effect önerisiyle ,ses kulağı darmadağın edecek kadar harika olmuş. G5 kalitesindeki ilk ses bu.

1 Beğeni
1 Beğeni

şöyle kenarda dursun lazım olan olabilir ne dersiniz

2 Beğeni