Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Kim yapıyorsa eline sağlık :smiley:

TGS’ mi TGX’ mi :slight_smile:

1.47 uyumlu güzel kabin ışığı modu varsa paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

1-

2 - Volvo VNL 2018 by soap98 [ETS2] v1.0 1.47 | ETS2 mods :thinking:

1 Beğeni

Navigasyon modunun gerçek hayattaki sürümü bu Yol Güzergahı, Yol Tarifi & Trafik ve GPS Haritası - Waze

Steam atölyeden yandex yada google modunu kullanabilirsin

Birde steam den bunu indir bunda da yeni navi ler ekler

Bunuda indirebilirsin

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=294139

Merhaba 1.47 için kış modu var mıdır?

7 Beğeni

Aynasız var mı acaba içinde?

Galeriden yaptığım gibi çıktım. Yani bilmiyorum :grinning:

1 Beğeni

mod erken erişim şeklinde paylaşılmış, interior falan stok scs sanırım

3 Beğeni

Dışı bu kalitedeyse, içini yaptığı zaman düşünemiyorum… Yanlış bilmiyorsam İnterioru çizdi, ama eksiklikleri vardı galiba. Çok kaliteli iş olduğu kesin. Fred ve Gloover’ın Range T modundan sonra ki yerini alacak gibi duruyor. Ben şahsen interioru ile beraber bittiği zaman kullanacağım. Geç olsun, güç olmasın. Hızlıca yapmak yerine, düzenli ve kaliteli bir interior olsun beklemeye eminim değecek.

1 Beğeni

Interiorla ilgili hiçbir şey paylaşmadı ama.

Websitesinde modu yapmaya ilk başladığı zamanlar, aşamada ki tasarımların yüzde bitme oranı yazıyordu. Dış tasarım da, %70-73 yazarken, iç tasarımda da %20-25 yazıyordu.

Umarım kamyon römork modunu geliştirir. Mesela kamyon römorka uygun dorse bulamadım, ayrı bir mod mu lazım ona?

1 Beğeni

arkadaşlar bunu almak mantıklı mı ? ve bana R next gen lazım bu şekilde standalone olursa çok iyi olur bilgisi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirim

30 Euro herhangi bir mod’a vermek, mod fark etmeksizin mantıklı değil bana kalırsa. Kurdan dolayı diyorum yoksa karar sana kalmış tabi.
30 Euro eşittir
762,80 Türk Lirası … :confused:

3 Beğeni

Dayı tırı pavyona çevirmiş ama fark etmez. Bu parayı yine pavyonda yemeyi tercih ederim.

2 Beğeni

Ben modu aldım pek öyle iyi bir mod değil modun boyutu 1.3 GB ekstra olarak 4-5 tane de mod yapımcısının interior modlarından ekliyebiliyorsun, en son 1.45 sürümünde oynamıştım yanılmıyorsam aklımda kaldığı kadarıyla FPS konusunda da sıkıntı yaşamıştım. Daha sonra hiç oynamadım mod ile
ve şunu da ekleyeyim yapımcı modu çıkarttığı tarihten bu yana herhangi bir değişiklik veya güncelleme yapmadı, Eugene scaniadan devam hocam, :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

çok sıkıldım eugene scania’da mod toplamaktan belki 50 Euro gitmiştir. o yüzden böyle arayış içerisine girdim 30,40 neyse verip kurtulmak istiyorum. Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Mod yapımcısıyla konuştum şimdilik yeterli özelleştirmeye sahip fakat ileride tabii ki güncelleme gelecek dedi çok arada kaldım

2 Beğeni

Bir Gloover Range T kalitesinde, Reworked edilmiş ve en ince ayrıntısına kadar çizilmiş Scania S bekliyorum. Ama yapan yok sanırım, piyasayı araştırdım bulamadım. Yapan olursa bende severek ne kadarsa maliyeti ödemeye hazırım. Scania olarak elimde sadece Fred’in modu var. Ama bir zaman sonra emin olun sıkıyor, yeni araçlar kullanmak istiyor insan. Eugene’nin de modu standart SCS aracı üzerine yapılmış olduğu için, pek bir gerçeklik göremiyorum. Oynamakta içimden gelmiyor. Güzel projeler çıkana kadar, Gloover’in Range-T ve Dotec’in Mercedesiyle devam edeceğim.

4 Beğeni