Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Arkadaşlar bildiğiniz yeni kasa peugeot 3008 modu var mı acaba?

Arkadaşlar MP’da bazı araçlarda normal modifiye seçeneklerinde olmayan modifiyelerin yapıldığını görüyorum örn. Renault Premium araca boyalı ön ek veya boyalı ön panjur basık şasi gibi. Bu modları nasıl yapıyorlar bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Dotec’in MP5 modu beta test aşamasındaymış [WIP]Mercedes-Benz New Actros by Dotec - Page 57 - SCS Software

8 Beğeni

Mega Man TGS modu.

1 Beğeni

:ok_hand: V8. Mercedes-Benz W140 S-Class S600 V1.1 1.47 | ETS2 mods

3 Beğeni

Scania PGRS modu sizde de sıkıntılı mı?

ETS2 ve ATS’de bildiğiniz güzel bir ekonomi modu var mı?

Vay be yeğenim bizim zamanımızda buralar dutluktu ne modlar dönerdi ulan scs senin de alacağın olsun :frowning:

2 Beğeni

arkadaşlar bu scania için buçuklu şanzıman modu arıyordum bilen biri varsa bana linkini atabilirmi son sürüm için

1 Beğeni

xbs man 1.47 için güncellenmiş

indirme linki

6 Beğeni

Adam Resmen kendine görev edinmiş uzun süredir ses yoktu ama müthiş bişeyler geliyor

Day Cab

Sleeper Cab

Eurotrotter

image

Globetrotter

image

11 Beğeni

schuminin modlar ucmus scs forumundan :confused: tam da tekrar etsye başlamayı düşünürken kötü oldu

O da başkalarının modlarını izin almadan moduna eklemeseymiş :smiley:

3 Beğeni

@Burak34

3 Beğeni

drama mı var

Yani iyi oldu, çok da güzel iyi oldu tamam mı?

Schumi, izinsiz bir şekilde başkalarının modlarından model (ç)alarak kendi moduna ekliyor, credits bölümünde (ç)aldığı modların author’larını yazıyor. SCS Forumda asıl mod sahipleri şikayet edince, bütün modları forumdan siliniyor. Mesela en son yaptığı Scania modunda, Eugene’nin modellerini izinsiz almış.

Ah Schumi, benim üzümlü kekim :smiley:

2 Beğeni

silinmesinin nedenini bilmiyordum :smiley: mp4 ve range t kullandıgım araclarıydı.

2 Beğeni

Usta olan bizim premiuma oldu :face_with_diagonal_mouth:

1 Beğeni