Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Gerçekte küçuk değildir o kadar ama şehirler arası mesafeler 1:1 ölçekli özellikle bildiğim kadarıyla.Şehirlerin detaylandırılması mümkün olmayabilir boyuttan dolayı.

Tamam anladım teşekkürler.

►Kabin içi yazı Modu : https://www.modland.net/euro-truck-si…

1 Beğeni

Teşekkürler.Eskiden Opet,Petrol Ofisi modları vardı.Daha da güncellenmedi.

arkadaşlar next gen için bu ses gibi ses modu var mı 1.36 da oynuyorum özellikle o vites geçişlerinde çıkan ses gibi olursa çok iyi olur :smiley:

1 Beğeni

Bu 1.37 için Turbonun bobinine göre 2 farklı versiyonu var(Yunan ve İsveç) tarzı isterseniz bi bakın ben benzettim sesi.

6 Beğeni

ProjectNG: 2.0 VS ProjectNG: Photorealistic Experience

25 Beğeni

hangi reshade modunu önerirsiniz?

MrGermanTruck Dennis Grelak’ın hâla yapım aşamasında olan özel MP5 modunu ve ücretsiz olarak dağıtılıp, Turbosquid’ten hazır alınan MP5 modunu karşılaştırıyor :slight_smile:

5 Beğeni

yalnız modifiyesi ıvır zıvırı bir kıyas olamaz bunun dışında zaten kimin üstün olduğu ortada ayrıca videoyu atlaya atlaya izledim dayanamadım

yapan kişi ilerlesin bakarız paymod olayı artık iyice oturdu kitle de alışıyor
#ets2fmaxucretliolsun

4 Beğeni

mercedes satılık değilmiş aralarından biri satılık diye söylemiş o kişiyle ilişkilerini kesmişler hala özel olarak duruyor satmıyorlar
INFORMATION
Yesterday evening Mr GermanTruck presented our Actros MP5 as a Paymod because one team member tell it to him. .

But the information that it is a Paymod is wrong. One of the team gave him the information and probably wanted to sell the mod. But the Mod is still private!

We decided to end the cooperation with that person because it wasn’t the first time.

And we say sorry to MrGermanTruck for this embarrassing situation.

BİLGİ
Dün akşam Bay Alman Truck Actros MP3 ’ ümüzü Paymod olarak sundu çünkü bir takım üyesi ona söylüyor. .

Ama Paymod olduğu bilgisi yanlış. Takımdan biri ona bilgi verdi ve muhtemelen modunu satmak istedi. Ama Mod hala özel!

O kişiyle iş birliğine son verelim dedik çünkü ilk defa olmadı.

Ve bu utanç verici durum için MrGermanTruck ’ tan özür dileriz.

1 Beğeni

Şimdi bu arkadaş sırf başkaları başka bir mod yaptı ve kötü olmasına rağmen biz sadece kendimiz için yaptık diyorsa aklına şey etmekten başka bir şey görmüyorum. Madem kendi kendinize oynayacaksınız paylaşmayın inceletmeyin ne önemi var? Paylaşmaya yürek yoksa o zaman meydanı da başkaları doldurur iyi ya da kötü :slight_smile: Mis gibi mod yapmışlar hala basit modder problemleri ile uğraşıyorlar. Bu kafadan ayrılıp mod yapmaya başlamaları gerekiyordu. Böyleleri mod yapmasın gitsin kumda oynasın.

8 Beğeni

Ets 2 de dorselere kendi isminizi nasıl yazdınız hangi mod bu?

Kriechbaum tarafından yayınlanan ses modları;

Mercedes Benz OM 471

EVR kadar olmasa da yine alternatif güzel çalışma… 1.38’de çalıştığı belirtilmiş denemedim.

FPT Cursor 11 (Tavsiye)

Şuanda en kaliteli Cursor 11 sesi alternatifi yok… Diğerleri premiumdan bozma sesler :face_vomiting:

SCS modeli için

Schumi modeli için

8 Beğeni

Actros’un çalıştırma sesi harika olmuş Evr kıvamında ve gerçeğine çok benzer diyebilirim.

2 Beğeni

1.37 de çalışan yandex navigasyon ses modu var mı? yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar 1.37 için gerçekçi ekonomi modu var mı ben bulamadım da yük taşıyorum ortalama 15-20 bin euro bazında iş başı para veriyor ortalama 3-5 iş sonunda bi tır alabiliyorsun bunun daha gerçekci olmasını istiyorum mesela iş başına vereceği para 3-4 bin euroyu geçmemeli ki kazancım düşük olsun böyle bir mod konusunda bilgisi olan benimle paylaşabilir mi

1 Beğeni

Zaman ve Kilometre arasındaki gerçekçiliği yakalamak isteyenlere;

Promods için;

4 Beğeni

HRS mods un yaptıgı mercedes mp5
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=287117

13 Beğeni

Oww iyi olmuş deneriz

1 Beğeni