Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

@The.Yigido68 Turuncu gelmiş :eyes:

6 Beğeni

Yapan kişi güzel ilerliyor. En kısa sürede bitirir umarım :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

XBS’in MAN F2000 modundan yeni gelişme… 8x4 şasiye ek olarak :austria: ÖAF panjur seçeneği de var. Reis şimdiye kadarki en kapsamlı modunu yapıyor galiba arkadaşlar.

13 Beğeni

Sonuçta tarihi eser :smiley:

1 Beğeni

söyleyeceğim söyleyemiyorum önceki çalışmalarından :smiley: farlarda bi sıkıntı var gibi ya

güncel f2000 modu (kimindi hatırlamıyorum) onun üzerinden gitse daha mı iyi olurdu bilemedim

1 Beğeni

Mod sayılır mı bilmem ama ETS 2’de direksiyonu mouse’una ayarlı olanlar için gerçekçi hassasiyet kodunu paylaşmak istiyorum.
Kod: config_lines[268]: "mix msteering -mouse.rel_position.x?0 * c_msens * 0.08"
Kodu kullanmak için : Önce oyuna girip direksiyon hassasiyetini en sağa çekiyoruz ve oyundan çıkıyoruz. Sonra C:\Users\xxxx\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\ (profilinizin numarası) \ controls.sii’ye girip Ctrl+F’ye basıyoruz. Ctrl+F’ye basınca çıkan pencereye config_lines[268]: "mix msteering -mouse.rel_position.x?0 * c_msens yazıp sonrakini bula tıklıyoruz. Bulunan satırın sonuna * 0.08" ekleyebilir veya yukarıda verdiğim kodu bulunan satır yerine yapıştırabilirsiniz. Sonra kaydedip oyuna girebilirsiniz, girince zaten farkı göreceksiniz. Umarım anlaşılır anlatabilmişimdir ve kod işinize yaramıştır. Anlamadığınız kısım varsa tekrar sorabilirsiniz. İyi oyunlar :raised_hand_with_fingers_splayed:

13 Beğeni

bu makina bi efsane dostum :100:

Kesin unutucam ama denenir bu :wink:

1 Beğeni

https://www.ecmods.net/post/neoplan-cityliner-2021-modumuz-yayında

3 Beğeni

Daha yapilmamiş o parçalar o yüzden boş görünmesin diye bu şekilde parçalar koyuyor ayni şey silecekler ve tekerler içinde geçerli.

Öyle olmasa XBS bu kadar uğraşmaz, di mi

Tobrago neden Sign on your truck modunu güncellemiyor?
@ONURKULL senin el atma durumun var mı?

Halen 1.41 tam sürüm gelmedi. Genelde hiçbir mod yapımcısı betada mod güncellemesi bile yayınlamaz.

Kapitan Kriechbaum, Max2712 aklıma gelmeyen bi kaç mod yapımcısı da tam sürüm, beta farketmeksizin mod güncellediği oluyordu.

@Burak39 @The.Yigido68 dediği doğru tam sürüm güncelleme gelmeden uğraşmıyordur. Onun steam versiyonunu denedinmi ?

1 Beğeni

Steamden aboneyim zaten. Ama güncellenmeyince forumdan da bakayım dedim güncelleme gelmedi hala.

2 Beğeni

Aslında sen kendin öyle bi mod çıkarsan süper olur. F-Max için yaptığın modda özellikle TIR levhasındaki oksitlenme detayı harikaydı. Boyutları pek içine sinmemişti sanki ama gayet güzeldi bence. Var mı öyle bir mod çıkarma ihtimalin?

2 Beğeni

@Burak39 levha boyutları ilk çıktığı günden itibaren aklımda olan bir düzenlemeydi, boyutlar benimde hoşuma gitmemişti ama geri dönemedim zaman sıkıntısından dolayı. İnşallah güncelleme durumum olursa o düzenleme listede ilk sırada :slight_smile:

Malesefe tüm araçları kapsayacak öyle bir mod yapma imkanım yok, işlerim çok yoğun eskisi kadar oyuna vakit ayıramıyorum.

2 Beğeni

https://xbsmods.blogspot.com

15 Beğeni

Steam Workshop’ta olmadı Scs Forumda vs. Bildiğiniz bir schmitz ,kögel ya da başka markalara ait dorse modları vs. var mı?