Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Lastik modu çekici ve dorse için

ışıklar bu verdiğim linkte abone ol yazısının altında lıgth pack yazısına tıklarsan daha çok akssuar bulabilirsin :point_down:

Boreman LED Marker Lights Pack

Hella Rallye 3000

4 Beğeni

Çok teşekkürler eline sağlık :slight_smile:

1 Beğeni

MAN TGX Euro 6 için güzel bir interior modu bilen var mı?

Scania Streamline için modifiye modu bilen var mı ? Eski kasa R serisi için de olur. RJL modunu önermeyin lütfen, BDF tandem modu ile kullanacağım çünkü. :smiley:

Renault Range T için gündüz farı modu önerir misiniz? (sarı veya turuncu renk olsa iyi olur) :slight_smile:

4 Beğeni

Scania R & Streamline gerçekçi dashboard 1.39

Bu araç için tuning modu var mı bildiğin? RJL modu dışında.

arayın da bulun diyosun yani

Bu mod nedir güncelleme istiyor mu.

Bir de kendi telefonumun modunu buldum buda güncelleme ister mi.

herkes kurala uygun paylaşsa sırasıyla çok güzel modları görüp tekrara düşmeyecektin ve zamandan kazanacaktın
iyi modlar için yine ayrı başlıklar açılacaktı
sohbet olayı için de

6 Beğeni

Mod yapmayı bilsem kafam da benim range t için ön cama tho boss la ilgili perde modu tasarımı var.

Buyurun efem

1 Beğeni

Yeniden ETS’ye sıfırdan başlamak için her seferinde bu bölüme giriş yapıyorum ve her seferinde elim boş çıkıyorum :smile: Benim gibi modlara alışkın olmayan biri için hangi mod ne işe yarar bilmediğimden ve ne istediğimi de tam olarak kestiremediğimden çok karmaşıklaşıyor işler. Modları gruplandırıp tek bir post halinde yeni konu açıp paylaşmak istiyorum, ama hangi mod nedir anlamıyorum. Bu konudaki veya bildiğiniz kaliteli modları tek başlık tek post halinde paylaşmayı düşünen birileri varsa anladığım kadarı ile yardımcı olabilirim, benim gibi anlamayanlara da kolaylık olur diye düşünüyorum.

Dip not: Konuya gereksiz yorum yaparak kalabalık ettiğim için affola, ancak sesimi en iyi bu konuda duyurabilirdim :grin:

@draqpit O kadar ucu açık bir istek ki aradığınızı bulmanız imkansız. İlk önce oyunda eksikliğini hissettiğiniz bölüme karar verin sonra onun için zaten bir mod vardır mutlaka bulunur.

1 Beğeni

Scania S için öndeki plastik kısmı siyaha boyayabileceğimiz bir mod bilen var mı?

Hangi plastik kısım ızgara mı? Fotoğraf varsa gönder daha iyi yardımcı olayım.

Eğer ızgara kısmını diyorsan zaten eugene Next Generation Scania S modunda var diye biliyorum.

BDF TANDEM moduyla uyumlu değil o mod sanırım, tıklayınca oyundan atıyordu.

1 Beğeni

O zaman başka da bilmiyorum yani. Ama illaki Eugene moduna da uygun BDF Tandem uyumlu bir mod çıkarmışlardır. Biraz araştır.