Euro Truck Simulator 2 - Map Editör Sıfırdan Harita Yapımı

Selamun Aleykum Arkadaşlar Herkeze Merhabalar Ets2 İçinde Harita Editörünü -edit Europe Olarak Düzenleme Yapıyoruz Ama -edit Yazarak Sıfırdan Harita Nasıl Oluşturabiliyoruz Yani Oyunu İçirisine Nasıl Aktarabiliriz.Yardımlarınız İçin Teşekkürler

2 Beğeni

başlatma seçeneklerine -edit yazarsan sıfır harita açıyor -edit europe yazarsan oyunun haritasını edit leye bilirisn . İşlemlerini yaptıktan sonra kaydedip zip olarak kaydet .scs mod klasörüne attığında çalışıacaktır.

2 Beğeni

-edit yazarak sıfır harita açıyorum ve sıfırdan modelliyorum ama sıkıntı şurda benim kendi yaptığım haritayı test edemiyorum ve oyunun ana haritasında gözükmüyor.

yeni profil açıp mod yöneticisinden yeni yaptığın haritayı aktifleştirdin mi?

1 Beğeni

Yeni Profil Açmamız Mı Lazım?

Daha önce hiç sıfır harita yapmadım veya indirip oynamadım, ama öyle yapılıyor sanırım. Project Japan, Grand Utopia vs. sıfır haritalarda böyle yapılıyor diye biliyorum.

1 Beğeni

Haritayı yapınca haritayı ziple ama mutlaka bir garaj koyman lazım başta…çünkü yeni profil açman gerekiyor ve açarken de oyun alanında ki bölgeyi senin haritanı seçmen gerekiyor…ama dediğim gibi bir garaj otel galeri gibi temel şeyler şart bir de şehir ismi vs.

1 Beğeni

Cevaplarınız İçin Çok Teşekkürler @Lazrail61 Dediğinizi Hemen Deneyeceğim

@Lazrail61 Ddiğin Her Şeyi Yaptım Ama Bu Sferde Oyundan Atıyor.

1 Beğeni

game log u yükleyebilir misin?

1 Beğeni

Düzelttim Şaunlık Herhangi Bir Sıkntı Gözükmüyor Ama Yapamadığım Yerde Sizlere Danışırım Yardımlarını İçin Teşşekürler @Lazrail61 @sctn

2 Beğeni

Ne demek her zaman yardımcı oluruz :slight_smile:

yukardaki panelden “item properties(mavi kare içinde soru işareti olan)” seçip çizdiğin yolun kırmızı noktalarına tıkla orda “show in UI map” seçeneğini işaretle yollar gözükür yükü de götürürsün yollar haritada gözükmediğinden yüküde götüremiyorsun

1 Beğeni

Tüm Hepsi Öyle Ama Çıkmıyor İlginç @Lazrail61

Mutlaka bir yerde yanlışlık yapıyorsundur…haritanı görmediğim için yorum yapamayacağım ama bir yerde noksan bir iş yapıyorsundur yoksa böyle bir sorunla karşılaşmak imkansız gibi birşey…iki şehir arası yük götüremiyorum diyorsun yollar görülmüyor diyorsun o zaman yollarını kontrol etmen gerek doğru tip yol mu kullanıyorsun? arada kopukluk var mı? ya da ne bileyim firmalarda herhangi bir sorun var mı? yola bağlımı? bunları iyi bir kontrol et ve şehir defini bi kontrol et
Edit; Fotoğrafta birşeyi farkettim yol gözükmüyor diyorsun ama yolu daha keşfetmediğin için gözükmüyor olabilir mi? Ve ayrıca her firma arası değil bazı firmalar arası alışveriş oluyor o firmalardan iki tanesini ayrı ayrı iki şehre de yerleştirdin mi?