Euro Truck Simulator 2 - İtalya DLC [Ana Konu] 🚚

Yeni Araç Taşıma Dorsesi

3 Beğeni

Her DLC de kendini geliştiren SCS bu DLC de çağ atlamış! Tek kelime Mükemmel. :open_mouth:

volvonun ön panjuru siyah acaba mod kullanarakmı yaptılar yoksa sadece panjur rengi değiştirmemi ekledilerki

karşıdakinin ne oldugunu blen varmı acaba dag bigi olan yerın varmıdır bir özelliği

işaretli yerlere bakarmısınız toprak yol kıvrımlı kıvrımlı inş o yoldan gideriz güzel gözüküyor

bari diyr bir şeihr olacak çünkü limanı var çok büyük bir liamana sahip devasa bir yerdir kendisi

İllaki gerçekte vardır tepe gibi olan yer dolayısıyla oyunada yansıtıyorlar .
O toprak yol resimdede verilmişti zaten ; inşaat çıkışı için bağlantı yoludur . :slightly_smiling_face:
eut2_hq_59fb26d5_10

Bazı motor seçeneklerinde siyah standart olarak vardı dediğiniz parça için :relaxed:

1 Beğeni

c5362c13819ea6aa5e02459636662cc70df0bc563f27c30cccb2a9e8d05b1d46
:joy::joy::joy: Truckersmp

7 Beğeni

inşallah görünmez bariyer olmaz :smiley:

1 Beğeni

Uçmayı mi düşünüyorsun :joy:

1 Beğeni

maksat sorun çıkaracak bir obje olsun mp için :smiley:

Abi DLC sizce ne kadar olur? 34 TL var hesabımda yeter mi sizce?

29 ila 35 arası tahmin ediyorum .

20 TL atsam mı acama? 55 TL olacak o zaman. 35 olursa ağır yük paketine de para kalmış olur.

30 -40 lira arası olacaktır sen 5 tl daha at alırsın rahat fazla yuklemene gerek yok

Sorun değil. Ağır yük DLC’ye kalır.

1 Beğeni

bir an önce çıksada alsak :smile:

1 Beğeni

Çıkış tarihi bugün yarın elimizde olur :smile:

Sana güveniyorum AhmetGLC. En geç yarın elimizde tarih arkadaşlar. :rofl::rofl:

bana cuma gıbıme gelıyor tam bir hafta sonra dıyebılırler

Aceleci olmayın bu hafta açıklanacak cumaya kadar vakti var :smile:

çıksın fiyatına göre alıp almamakta kararsızım. fransa dlc sinden daha güzel olduğu kesin. 4.paralı harita dlc si oldu. iskandinavya nın normal fiyatı 29 TL Fransa 35 TL going east 24 TL. bakalım bu kaç liraya çıkacak.