Euro Truck Simulator 2 - İtalya DLC [Ana Konu] 🚚

Ben sadece Milano’da gördüm.Eğer sadece Milano’da çıkıyorsa,İtalya DLC’sini almayanlar içinde sonuçta Milano daha önce oyunda olan bir şehir olduğu için güncelleme ile yenilenmiş oluyor.Sanıyorum bir strateji olabilir.Bakın İtalya DLC’si ile yenileniyor,bazı şeyler ekleniyor gibi bir durumda söz konusu olabilir.Veya bu yeniliklerden,eklentilerden DLC’yi almayanlarıda marum bırakmak istememiş olabilirler.Tam da detayını bilemiyeceğiz tabi,sadece varsayım bunlar.

İtalya yenilendikten sonra ana haritada var olan İtalyan şehirlerinde de çıkıyor yani güncelleme ile birlikte geldi ama yeni araçlar için dlc gerektirmiyor. Yalnızca Milano şehrinde değil diğer İtalya şehirlerinde de bulunuyor.

Yine uzun süre önce kaydettiğim,ancak unuttuğum bir başka ayrıntı aşağıdaki inşaat halindeki bina prefab’ı.Bu da İtalya DLC’sinden.Çekmiş olduğum şehri unuttum,ama haritacıların işine yarayacağını düşündüğüm için paylaşayım.Emin olmamakla birlikte muhtemel güney taraflarında çekmiştim.Haritacılar genelde bu konuda uzman olduğu için yarayacak bir şey ise zaten hemen bulurlar yerini. :smiley:

2 Beğeni

Her yerde karşıma çıkıyor :smiley:

2 Beğeni

Yollar tanıdık gelmiştir…

3 Beğeni

Yola bakmadim da insallah kimseye bir sey olmamistir dunya da en kotu iki ölüm sekli yananrak ve boğularak içim gitti görünce

3 Beğeni

Maalesef 2 kişi hayatını kaybetmiş, 60 tan fazlada yaralı varmış. 2018 Ağustos ayında oldu bu üzücü olay.

2 Beğeni

Sardunya’yı da şöyle bırakayım.

4 Beğeni

italya dlcsine sahip olanlaramı gelcek. yani başka ayrı bi dlc olmayacak heralde

1 Beğeni

Benim anladığım o.

1 Beğeni

Nihayet bir DLC’ye ek geliyor. Going East’ten beri ekleme yapılmıyordu.

2 Beğeni

20.ci saniyede dafla gidiyor man geliyor karşıdan, sonra man a geçiyor. 34.cü saniyede ise mandan scania geçiyor. saçma bi detay ama söylim dedim :slight_smile:

1 Beğeni

Adam neye dikkat etmiş ya. :fearful::fearful:

3 Beğeni

yani şunu diyorum tek kişi yok yani videoda multi tarzı takılmış gibiler

1 Beğeni

Yeni ses motoru da 1.35 ile geliyor sanırım. Sesler harika

beyler ipucu aramak için sınırları zorlamanıza gerek yok olmayan şeyleri uydurmayalım

7 Beğeni

Çok güzel yollar var burada, böyle küçük bir yer için ayrı DLC saçma olur zaten.

Sardunya adasının olduğu bir sızıntı fotoğraf var buraya paylaşmayın ama ana kaynak neresi biliyorsanız yazın bana bildiricem. İhlal söz konusu çünkü :slight_smile:

Ege, DLC’si gelecek kadar büyük bir yer değil. Türkiye’yi parça parça DLC’ler ile getirecek değiller.