Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

özellikler e geldi mi steam de. ben bulamadım da

Katılmak için hiçbir betaya katılmayı seçmelisin.

1 Beğeni

şuanda ets ye gelmedı ats ye geldı ancak ats de calısmıyor exe. olmadııg ıcın dosyalarda genel sorun

Bende silip tekrar yüklüyorum oyunu.

813 MB Lik Bir Güncelleme Gelmiş Sizce Ne Güncellemesi Betadan Çıktımı ? Baktim Hala Open Beta 1.31 Diyor ? .

1 Beğeni

arkadaşım kör falan mısınız? bu site ne için var? bir sürü konuda zaten güncelleme çıktı bilgileri var paylaşıldı niye hala gelip gelip aynı şeyleri soruyorsunuz anlayamıyorum??? trollük mü amaç? gerçekten artık dayanacak sabrım kalmadı sabahtan beri iki dk. bakın ya şu siteye konulara yukarıdaki yorumlara biz burayı sıfırdan öğretelim diye açmadık ki

2 Beğeni

Merhaba arkadaşlar ben bişey farkettim ama daf xf farnın altında eskiden. Siyah şey yoktu boşluk gibi kare var. O var mıydı eskiden güncellemeden önce ? Youtube den baktıklarımda yok?

abi boşver uğraşma sen tembellik olmuş anlamayanı banla gitsin

Abi bu normal mi? Normal değilse nasıl sorun bildirebiliriz?

SCS Software genel güncellemelerden sonra ek 1 2 tane düzeltme guncellemesi çıkartıyor, bir hata varsa orada düzeltilir!

Ufak tefek eklemeler, düzenlemeler illaki olacaktır. Bir sorun, hata felan olduğunu düşünüyorsanız resmi forum sayfasından iletebilirsiniz. Bugs 1.31 - SCS Software

Arkadaşlar benim oyun hala betada gözüküyor betadan çıkmam mı gerek?

1 Beğeni

SCS Scania yeni versiyon aracın 8x4 tanıtım blogunu paylaşmış.

Tanıtım videosu fena olmuş ya insan durup dururken gaza geliyo :smiley:

Arkadaşlar ben dafın sitesine girdim yeni xf diyor. Dışı tasarım aynı içi değişmiş kabini yani ufak tefek üst kısma kabine klima nasıl diyim bilemedim bakın görün kabinine daf güncellenir mi ?

oyundakı daf zaten guncellenıp geldı modıfıye paketı ıle bırlıkte guncellenmez bundan sonra

dlcler indirimde 21 Mayıs son değerlendirin derim

arkadaşlar ben türkiye haritasını indir fakat nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz. bu arada ben steam dan oynuyorum dlcleride aldım. ama türkiye haritasını nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.

İndirdiğiniz dosyaları ''Belgelerim/Euro Truck Simulator 2\mod ‘’ klasörüne atacaksınız… Ardından oyun içinden aktif hale getireceksiniz.

Not: Türkiye haritasının son sürümünü için tüm harita DLC leri gerekli

1 Beğeni