Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Eeee o zaman neden bahsediyorsunuz ? :smiley: :smiley:

:smirk::smirk::smirk::smirk: insana bildiğini unuttururlar bu hayatta

4 Beğeni

Söz okadar ağır ki kantara girsen kantar çöker :kappa:

Maftyz üniversitesinden ziyarete gelmişler gelecekte bazı işbirlikleri olabilirmiş

Ümstad ne güzel söylemiş.

Arkadaşlar merhaba oyunda kasma sorunu yaşıyorum neden olabilir önceden kasmayan oyun şimdi kasmaya başladı görüntüyü en düşüge aldim yine kasıyor mod ları iptal ettim yine kasıyor yardımcı olursanız sevinirim

bende de şöyle bir sorun var başka hiç bir oyunda olmayan anlık takılma bf 4 rise of the tomb raider gta v fakat ets 2 de hiç mod yok sıfır profil oyunu silip yükledim durup durup anlık kasma yapıyor

Banada öyle oluyor işte çözemedim hala

Silip tekrar yükleyince düzelmedi mi?

Güç seçenekleri ile oynadınız mi ?
Çünkü ben işlemci sıcaklığı için 80 'e çektim 5 10 dk ya bir olabiliyor öyle

işlemci aslında ısınmıyor msi afterburner sapıtıyor normalde 74 77 gösterirken aslında 64 66 derece civarı y üksek güç modunda ets den daha ağır oyunlarda dahi gram takılma olmuyor

Hasan abi beta gelmesi durumunda yarın akşam yayın olur mu?

Sparteam beta bu aksammi gelcekki

Kardeşim ben çıkacak veya çıkmayacak diye birşey demedim. Eğer çıkarsa yayın olur mu Cuma akşamı dedim. Yanlış anlaşılmaya sebep olmayalım lütfen.

1 Beğeni

Yarin 100 de 100 cikicak her iddasina girerim

Bunu en son diyen kişi şu anda Park’a uzaktan bakıyor ^^

1 Beğeni

Nedenki ???

Güncelleme yarın çıkabilir ki doğru bir tarih olur yayını da akşama düşünüyoruz bir şey olmazsa gerçekleşir. Zaten gerektiğinde duyuru yapılacak sormanıza ve beklemenize hiç gerek yok.

Aynen oyle abindogru diyon ama bence scs nin atsye cikan betada ets2 bir kac gun takip edilecek diye bisey yazmasaydi okadar beklemis olduk

:rofl: :rofl: :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:.