Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Yok , 47 tl oluyor aslında. :thinking:

0yun artı paket fiyatı attığın 52 nasıl 47 oluyor map booster ets 2 icinde yok

world of trucks görevini yaparken hata veriyor aynı görevi ats yi sorunsuzca yapıyorum ama

Aynen , tam olarak 55.91 tutuyor olması gerek.

Beyler almaya değer mi bu fiyata yoksa ats mı alıyım

Her ikiside almaya değer.

1 Beğeni

Şuan aldım 25 tl lik paket artı map booster + cargo paketi 25tlik pakette olanlar zaten fiyat düştü .d 84tl boru gibi girdi :smiley: ats almadım ama

Parasal sıkıntı yoksa italya hariç tüm ETS2 yi alabilirsin. İtalyayıda bikaç ay sonra alırsın güzel bi indirime girince. ATS de güzel ama ETS2 benim için öncelikli malum multiplayer takılıyorum genelde.

aldım bile yapcak bişey ats sonraya kaldı benim icin ats cevre ve grafik bakımından daha iyi ama bence volvo vnl gelince alırım o oyunu sürekli aynı tırlar sıkıyor bence ve oyun indi :smiley:

1 Beğeni

20 gündür oynamıyorum teşekkürler :smiley:
biraz daha dayanabilirim hayır işin garibi direksiyonu da başka bir oyunda kullanmıyorum iyice boşladım böyle daha iyi…
kar mevzusunu anlattığım video ile açarız inşallah…

4 Beğeni

@HasanOfke 20 gün mü, vay be… Oynamaya oynamaya nereye kadar ya. Arada girer bir tur atardın, aracını çalıştırır ısıtırdın olur mu böyle :smiley:

3 Beğeni

20 gündür kullanmıyorsan onun aküsüne baktır abi. Lastikleri kontrol ettir derim ben.

1 Beğeni

Hasan amca oyunu bıraktı sonunda bende kendimi gtaya vurdum etsnin falan yüzüne bakasım gelmiyor…

1 Beğeni

aslında oyuna ats’deki gibi kantar özelliği gelse çok iyi olurdu ama yalnız bu kantarlar sadece yolların sınır kapılarında ve yükü aldığımız ambarların ya içinde veya yakınında olması gerekir diye düşünüyorum
sizlerinde fikrini almak isterim bu konuda

1 Beğeni

20 gün iyi süre ama arada uzak kalmak bıkmaktan daha iyidir ETS 2 efsanedir oyun kaçıncı yılında hala gözde ve hala oynanıyor scs firması gerçekten zoru başarmış bir ekiptir. Selçuk abiye de selam olsun iyi oyunlar.

Yaşa be banada aşıladın bu sevgiyi :smile:

1 Beğeni

oyuna önem veren adam, asıl profili ile, multiye girmez. ben ana profilimde sisl mega pack bile kullanmıyorum.

1 Beğeni

Oyun içindeki Grafik sekmesi altında yanlış hatırlamıyorsam Ölçeklendirme adında bir şey var bu ne işe yarıyor? %25 - %400 min max değerleri arasında bir sürü seçenek var. %25’e alınca Euro Truck Simulator 2 Minecraft Edition oluyor. %400’e alınca da sanırım fps düşüyor ama nedir ne işe yarıyor varsa bi bilen?

Detaylar artıyor tırtıklanma azalıyor ben %100 ölçekle oynuyorum ideal değer

1 Beğeni

SCS Software, “2017 Yılının En İyi Toplantı Odası” Yarışmasına Katıldı!
ETS 2 ve ATS’nin yapımcısı yeni ofisiyle bir yarışma katıldı.

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-2017-yilinin-en-iyi-toplanti-odasi-yarismasina-katildi/

2 Beğeni