Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

https://x.com/SCSsoftware/status/1793539238618857551
jcb olduğu kesinleşti

2 Beğeni

Pamuk eller cebe o zaman

bugün ets de sürüş yaparken hız konusunda bir şeye kafam takıldı. benim algılamam böyle olabilir…
tırlardaki hız sınırı 90 km bunu biliyoruz. bende her zaman bu hızda sürüşü yapan kurallara uyan bir sürücüyüm :smiley:

youtube da izlediğim tır vloglarında dikkat ettim 90 km hızla giderken bu kadar hızlı gitmiyorlar gibi görünüyor… ets’de 90 km hızı gördüğüm an uçarcasına gittiğim hissiyatına kapılıyorum. gereksiz algısal bir yorum olabilir ama sizin düşüncelerinizi merak ettim.

örnek video : https://youtu.be/8mhlvSuWuEM?t=2286

hocam koltuk ayarlarından FOV’u 45-50 derecelerde tutarsanız gerçekçi hissiyatı göreceksiniz. Koltuğu da en geriye yaslayın ve gerçekçiliği görün :slight_smile:

3 Beğeni

elektrikli iş makinası yükü bile geldi bizim E-TECH T daha gelmedi

18 Beğeni

Kullandığın görüş açısı ayarından (fov ayarı) kaynaklanıyor olabilir.

1 Beğeni

Actros Mp3 için ikinci depoyu nasıl takabilirim? Dotec değil de normal haliyle takılmak istiyorum.

Merhaba kıymetli arkadaşlar, oyunda her tır için sınırsız yahut oyunun kendi belirlediği sınırlardan daha fazla koltuğu yakınlaştırıp uzaklaştırabileceğimiz daha doğrusu sınırsız koltuk ayarlama modu var mıdır? yahut config dosyasından halledebilir miyiz?

1 Beğeni

Steam Workshop::Increased seat adjustment bu modu kullana bilirsiniz

1 Beğeni

Kıymetli Murat Bey, yardımınız için teşekkür ederim efendim.

senelerdir direksiyon ayarı sınırını kaldıracak modu yapan bir insan evladı çıkmadı ya ona yanıyorum ben

oyunun kendi içinde var aslında direksiyonun derecesini azaltıp arttırabiliyorsun, yapabilmek için ayarlardan oynanışa girince fren şiddetinin üstünde direksiyon derecesini ayarlayabiliyorsunuz.

koltuk ayarı yaptığımız kısımdan bahsediyorum hocam yukarı aşağı direksiyon ayarlarından

Niye böyle bir şey istiyorsun onu merak ettim

böyle salaklar da var.

İnsanlar düşünce özgürlüğü adı altında saçmalamaya devam ediyor.

1 Beğeni

link var mı saydırayım ona bir rahatlayayım

1 Beğeni

diğer yazdıklarına baktım, trollüğü bile beceremiyorlar inci sözlük trollerini özledim.

Ets yi beğenmeyen barbie giydirme oynasın

1 Beğeni