Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

anlık veri yazılmıyor ve dediğin gibi sıralama olabilir

1 Beğeni
5 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1701183608986153464

3 Beğeni

Aylık SCS rutini :white_check_mark:

5 Beğeni

Yan eteklerin oraya led koyabiliyormuduk ?

Evet koyuluyor

Tamam eyw paintjob yapıyonuz elinize sağlık ama bunları çok az kişi kullanıyor biz daha çok gerçeğe yakın Holland tarzı swedish tarzı skinler istiyoruz pianoblack parçalar istiyoruz

4 Beğeni

200 mb güncelleme geldi ne olabilir bilginiz varmı?

1 Beğeni

Aaaaa ben şok. Hiç beklenmeyen birşeydi. Böyle birşey çıkartacaklarına direksiyon topuzu aksesuarı DLC’sini çıkartsalar insanlar daha çok severlerdi.

4 Beğeni

Video kapağındaki Man’ı 2-3 saniyeliğine otobüs sandım yerimden zıpladım bir anda :smiley:

5 Beğeni

Resmen şaka gibi bu çıkardıkları boyama paketleri. Benim uğraştığım tarzda şeyler olsa çıktığı gibi alınır sonuçta modifiye paketleriyle kullandığında güzel duruyor araçlar. Hiç mi böyle araçları görmüyorlar anlamıyorum.

5 Beğeni

Keriz silkmesi.

1 Beğeni

böyle gereksiz bir şey ancak dlc olurdu. dlc olabilecek kadar gereksiz bir içerik ama satacak ne yapabiliriz. :smiley:

4 Beğeni

Bilmiyorum bir tek bana mı garip geldi ama. Bazı plakalar türk plakası. Denk mi geldi anlamadım

O benim de dikkatimi çekti normalde pek tr plaka kullanmazlardı

Buradan bağımsız olabilir ama Scania yeni iç tasarımını tanıttı. Benim gözüme kaba gözüktü ama sizleri bilemem tabi.

2 Beğeni

Büyük ihtimalle denk gelmiş olabilir. tırsan dlc tanıtım ile birlikte bunlarıda çekmişlerdir.

Scania konusunda paylaşıldı hocam geçen hafta biraz geç kalmışsınız :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bence bunlardan daha güzel boya paketlerindeki. Bunlar köhne, 50 senedir aynı şeyler ısıt ısıt kullan, biraz orjinal olun elalemin hollandalısından aynı şeyler oho…

3 Beğeni