Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ses ekibi öyle bir şey istedi kii…
“Bütün araçlar elektrikli olsun”

4 Beğeni

Ford F Vision adındaki şu modele çok benziyor

Tabiki benziyor oluşundan herhangi bir anlam çıkarmak doğru olmaz.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=685529848484883&id=260702307350940&_rdr

3 Beğeni

(Iveco + Nikola ama ikisi de aynı fabrikada üretiliyor.)

6 Beğeni

Renault T E-Tech :fire::fire::fire::fire::star_struck::star_struck:

1 Beğeni

Man ne güzel olmuş la öyle

2 Beğeni

SteamDB’de ETS2 için yeni bir girdi var. Ne olduğunu anlayabilen var mı?

Bende o yazıların tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama artık büyük ihtimalle gelecek olan araçlar dlc olacak gelecektir Daf 2021 de olduğu gibi

Yeni bir DLC girdisi değil, yeni bir WOT etkinliği olacak ETS 2’de Hannover’deki IAA gösterisi ile ilgili onun girdisi onlar.

1 Beğeni

Bahsettiğim girdiler IAA etkinliğiyle alakalı değil. Onun haricinde yeni bir girdi daha var.

O bahsettiğin girdiler, hem ATS için hem de Ets 2 için beta sürecine başlamadan önce yapılan hazırlıkların kayıtları.

Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim.

14 yıl önce bugün :upside_down_face:

FbT15alXwAAdJA4.jpeg

18 Beğeni

Euro Truck Simulator;

• 6 Ağustos 2008’de Avrupa’da,
  • 29 Ağustos 2008’de dünya çapında piyasaya sürüldü.

Steam sayfasında da 6 Ağustos görünüyor zaten. Yani oyunun çıkış tarihi 6 Ağustos 2008’dir.

image

7 Beğeni

29 Ağustos 2008’de ilk defa piyasaya sürülmüştür hocam, eylül değil yani wikipedia sayfasında yanlışlık var bu konuda eminim :slightly_smiling_face:

https://web.archive.org/web/20080918175244/https://eurotrucksimulator.com/
→ 18 Eylül 2008 tarihli “eurotrucksimulator.com” sayfası yukarıda paylaşılmıştır.

ETS Released in Germany adlı haberden anlaşıldığı üzere oyun 6 Ağustos 2008 tarihinde Almanya’da yayınlanmıştır. Ayrıca haberde şöyle bir bilgi vardır:

Ağustos ayının sonunda, oyun İngiltere ve Polonya’daki mağaza raflarında da mevcut olacak ve bunu hemen arkasından Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Romanya, Rusya ve İskandinavya takip edecek. Fransa ve İspanya için dağıtım anlaşmaları da imzalandı, böylece oyuncular yakında bu ülkelerde de tamamen yerelleştirilmiş kutulu oyunu satın almayı dört gözle bekleyebilirler.

Euro Trucks website relaunched adlı haberden anlaşıldığı üzere de 29 Ağustos 2008 tarihinde oyunun çok dilli online versiyonu yayınlanmıştır.

Sonuç olarak, Oyun 6 Ağustos 2008 tarihinde yayınlanmış oluyor. Oyunun steam sayfasındaki tarih de bu bilgiyi doğruluyor.

Eskiden oyunlar kutulu çıktığı için aşama aşama yayınlanıyordu.

1 Beğeni

event loading

6 Beğeni

Keşke bunun gibi etkinlik olsaydı ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Adamlar etkinlik için dorse yapmakla bile uğraşmamışlar :rofl: 10. yıl için bir şey beklemeyi bıraktım bu gidişle hiçbir şey getirmez scs

4 Beğeni

şaka bi yana 18 ekimde 10 yıl oluyor değil mi? :smiley:
şimdiden 10.yıl boyama paketi için para ayıralım (!) :nerd_face:

6 Beğeni

yine tutmadı :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni