Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Airbus A380 üretimi geçen yıl bitti

2 Beğeni

scs baya 1 geriden geldiğine göre … … …

4 Beğeni

dur şimdi ortalığı ayağa kaldırma :smiley:

ECS Varken başımıza iş almayalım sonra :smiley: bir 50 yıl da onu bekleriz ne olacak

5 Beğeni

Bu motorla imkansız o iş ,rekabetçi olamaz :smile:

4 Beğeni

Bitti biliyorum ben sadece öylesine bir örnek vermiştim :joy:

2 Beğeni
Özet

16515787611

Bilmiyorum daha önce bahsi geçtimi ama geçenlerde farkedip anca yazma şansı bulduğum bir durum. SCS e-posta bültenine uzun zamandır aboneyim. Gelen mail içeriğinde alt kısımda resimde gördüğünüz harita beliriyor. Haritaya detaylı baktığımız zaman Eklenmiş olan ülkeler renklendirilmiş. Buna Hearth Of Russia kesimi dahil. Az buçuk zaten tahmin ettiğimiz kadarıyla alan ayarlanmış. Diğer geride kalan GRİ renkteki alanlar ise henüz eklenmemiş ülkeler. Bunların arasında İrland, İzlanda, Ukrayna, Moldova, Duyurusu yapılan WEST BALKAN ülkeleri, o DLC içerisinde yer almayan Yunanistan ve TÜRKİYE mevcut.

Benim daha çok hoşuma giden nokta ise ülkemizi bütünüyle herhangi bir kesinti olmadan almış olmaları. Umarım görselden çıkardığımız sonuç üzerine ülkemizin tamamını birgün görebileceğiz.

15 Beğeni

unnamed

Sanırım bahsettiğiniz görsel bu. Bu tarz haritalandırmalarda genelde Hatay, Iğdır yutulurdu, ancak Van gölü dahi belirtilmiş. Elbette bunlar tek başına yeterli kanıtlar değil, ancak ETS serisinde Türkiye haritasına hiç olmadığımız kadar yakın olduğumuzu düşünenlerdenim :wink:

Her ne kadar Arctic Circle DLC dedikoduları dönse de İskandinavya’nın kuzeyini renklendirmiş olmaları da ayrıca düşündürdü …

12 Beğeni

Arctic Circle diye DLC çıkmaz tahminimce. Çünkü o alanı boyamışlar ve boyalı alan Norveç, İsveç ve Danimarka’nın tamamını kapsıyor. Yani gelecek yıllarda İskandinavya DLC’sine sahip olanlar için ekstra ücret ödetmeden İskandinavya’nın kuzeyindeki şehirleri ekleyeceklerini düşünüyorum (bunu örnek vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama Krone Fabrikası’na sadece Krone DLC’sine sahip olanların gidebilmesi gibi bir şey).

7 Beğeni

Haritayı zaten paylaştım, alan kaplamasın diye ÖZET içerisine yerleştirmiştim :+1:

1 Beğeni

al birini vur ötekine :d

13 Beğeni

birbirini gösteren spiderman gibi iki şirket

12 Beğeni

Sonunda Euro Farming Truck Simulator geliyor :grimacing::smiley:

7 Beğeni

Amme hizmeti :smiley:

13 Beğeni

Bütün modları kaldırdım farklı araçlar denedim ama yine aynı çözümü var mı yoksa profil gitti mi ?

3 Beğeni

aracı sat yeniden al belki düzelir.

1 Beğeni

Denedim hocam olmuyor profil gitti galiba bu olmadan önce Volvo Fh5 modu ve bir skin modu kurmuştum kaldırdım ama yinede düzelmedi yüksek ihtimal onlarla alakalı değil. (farklı araçlarada baktım onlarda aynı)

2018 Yılında SCS’den küçük bir takım, İngiltere’ye gitmiş ve Cartwright firmasını ziyaret etmişti. Dorselerin referans resimlerini çekip bunu Twitter’dan paylaşmışlardı.

Bunu gören masum scs topluluğu, Great Britain DLC’si çıktığında, Cartwright dorselerinin oyuna ekleneceğini zannetmişti… Maalesef firma Pandemi sürecinde ağır bir yara aldı ve iflas etti. SCS beta tester’i Mohegan’ın dediğine göre SCS firmaya 1 sene önceden gidip anlaşma yapabilseydi, dorseleri şu an oyunda görebilecektik…

1977-2021 R.I.P Cartwright

15 Beğeni

Mohegan çok biliyorsa kendi gidip alsaymış. Verirsen alırlar vermezsen alamazlar.

ekleme: SCS’ye lisans verip oyuna gelmezsen batarsın krşm.

6 Beğeni

Son yaptığım buz dağı katmanları gönderisinde kendilerine yer vermiştim, bilmiyordum battıklarını. Yazık olmuş o7

2 Beğeni

Cartwright batmış olabilir, bir diğer seçenek Donbur firması. Zamanında forumda yazmışlardı.

7 Beğeni