Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

onun altındaki yoruma bak ne dediğimi anlarsın. yanlış anlmış olabilirim ama senn yazdığın şey yanlış anlaşılmaya gayet müsait kardeşim. neyse fazla uzatmaya gerek yok konuyu dağıtmayalım.

scs software artık yeni bir şeyler açıklasa ne güzel olacak.

2 Beğeni

Her şeyin yeri ve zamanı var bir anda gelmesi gereken herşeyi getiritlerse ileride hiç bir şey gelmeyip bundan sıkılabiliriz bu yüzden her sürümde bişeyler çıkıyo

3 Beğeni

Ben zaten şunu demek istedim hiç olmazsa blog yayınlasalar…

2 Beğeni

Bir plan doğrultusunda ilerleyerek bir şeyler yapıyorlar saygı duyalım ve bekleyelim bu hafta Ets2 ile ilgili bir blog paylaşılacak diye düşünüyorum belki perşembe ama konusunu bilemem hayırlısı diyelim hayırlısı olsun

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/Cey5rpSLl1h/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Krone fabrikası görüldü

5 Beğeni

Kronenin yıl dönümü yaklaşıyor geçen sene 25. yıl dönümü güncellemesi 16 haziranda yapılmıştı o yüzden perşembe günü bi blog görmek isterim

1 Beğeni

Burda attıkları resimde bil antialasing sorunu var ulan bi düzeltmediler.

3 Beğeni

Monty Python: What have the Romans ever done for us? - YouTube

4 Beğeni

Ne anlamamız gerekiyor bu videodan😅 ingilizcesi olan birisi aydınlatabilir mi?

5 Beğeni
6 Beğeni

Scs yine şaşırtmıyor allah`tan yeni bir dorse eklemişler boş geçmesin diye…

1 Beğeni

allaha sükür farklı görünen bir şeyler geldi oyuna
image

6 Beğeni

“goto xx” herhangi şehir farketmeksizin oyundan atıyor kaç kere doğrulama yaptım yine aynı log kontrolü yaptım ekeri dorsenin hatasından başka bişey yok sorun nedir

1 Beğeni

bu güncelleme ile scs haziranı kapatır… temmuz, ağustos yıllık izinleri başlar :slight_smile: geri kalan sonbahara artık.

koca bir liste olacak kadar bir şeyler beklemiyorum şahsen… grafikler düzeltilse ve şu yapay zekaya biraz daha zeka kazandırsalar ve motor sesleri tabiki !! benim için yeterli. yeni çekiciler illa olacak diye birşey yok… elimizdeki mevcut çekicilerde güzel. lakin scs 6 ay önceden yeni çıkacak aracı gösterince de insan sabırsızlanıyor malesef… :slight_smile:

4 Beğeni

feldbinder dorselerden sonra ve gelmesi gereken çekiciler geldikten sonra tandeme adım atılır mı acaba tandemlerde gelse bu oyun çok hoş bir hal alır diye düşünüyorum avrupada 13.60 dorse kadar tandem(kamyon+römork) olayı da fazlasıyla var çünkü :man_shrugging:

Daha göstergeleri düzeltmiyorlar grafik de neymiş? Grafikler benim işime geliyor şu an idare ediyorum eski pc ile. Yeni dafın göstergeleri son derece kalitesiz, efl 3 ün gösterge rakamları büyümeli mesela. Oyundaki kamyonlar sayı olarak yeterli de gidip xf 105, premium süremem valla fosil haldeler.

1 Beğeni
3 Beğeni

evet göstergelerde de sıkıntılar var doğrudur :slight_smile: scs eski araçlarla ilgili birşey yapmaz artık modculara paslamış… mesela mp4… çok eski olmasada kabin olarak kötü duruyordu… bir süre öyle kullandım, baktım olacak gibi değil bıraktım taki kabin modu çıkana kadar… 2 aya yakındır mercedes mp4 kullanıyorum. inanılmaz keyifli…
kabin modu
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=308403

2 Beğeni