Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

bişeyler oluyor yine burnuma kokular geliyo

1 Beğeni

@Swanky Bir hatayı gideren ufak bir güncelleme geldi o kadar :smiley:

1 Beğeni

image
ufak güncelleme

3 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam 40 mb birşey geldi, dikkat etmedim fazla. İçeriği de şu şekilde, öyle 6 gb olmaması lazım.

A new ETS2 build 1.44.1.10 is available on Steam.

0185724 - game crash when assigning player to truck while on map view localizations update

3 Beğeni

5.6gb lık hatamı olur o nasıl hatamış ilginç

2 Beğeni

image

Bu da kanıt.

3 Beğeni

image

2 Beğeni

hata ile alakası yok ya artık yüklerken öyle gösteriyor. steam değişik bir sıkıştırma, indirme, yükleme yönteminden geçtiğinden beri bazı şeyleri güncellemeye korkuyorum. ya da basit gördüğümüz oyunlarda şaşırtıyor.

bu arada pavel’e uzun bir mail attım artık sonumuz ne olur bilemem. eğer yazdıklarıma gerçekten doğru cevaplar verirse… :upside_down_face: :clown_face:

8 Beğeni

image

Bu da indirme sonrası kanıtı.

@HasanOfke gayet normal gösteriyor.
@Swanky seninkinde gerçekten bir tuhaflık var.

1 Beğeni

indirme sonrası öyle zaten yüklerken diyorum ve disk de hata verirse daha fazla yüklüyor.

1 Beğeni

Sizi buna iten nedir simüş bey?

2 Beğeni

Bendede böyle

1 Beğeni

@Ahmet_can_Emekli yaşanmışlıklar…

ve artık otobüsçülerden gına geldi. bağımsızlıklarını istiyorlar kamyoncuları dövecek kadar radikalleşiyorlar. oyunun içinde oyuna düşman bir tavır falan iyice uçulmuş.

6 Beğeni

Burası tamam.Herkesde böyle.
@Swanky 'nin paylaştığı güncelleme bittikten sonra ekran görüntüsü alınıp paylaşılmış.

2 Beğeni

Nasıl yani?

Oyunu tekrar yükledim not defterinden ayarları yaptım ama konsolu açma tuşuna bastığımda konsol açılmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu Man nezaman gelicek ay bitecek nerdeyse

Haziranda gelecek diye bir şey demediler ve daha 9 hazirandayız 9

Harbiden Manı bende bekliyorum ama daha zamanı var sanırım ağustos gibi belki birşeyler görürüz🤷🏻‍♂️ yada balkan dlc ile beraber

Biz manın oyun içi ekran görüntüsünü bile görmedik yıl sonuna kadar beklemeyin