Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Fps düşmesi bende de var sistem iyi olmasına ve monitör G-SYNC gibi özelikler var devam ediyor bir arkadaşım da 3080’li sistem de FPS düşmesi var bu Scs optimizasyona bir el atması lazım her gelen sürüm de oyun bozuluyor optimizasyonu hadi PC kötü desek degil saçma sapan iş fernbus da bile FPS’si bir umut olsa da son sürümde düzeldi ve çevremde ki arkadaşlar da aynı şikayet 1.44 le gelen Avusturya hiç yazmıyorum o ölü zaten eger balkanlar ve Rusya böyle olursa satışlar düşer inşallah düzelir bu sorun.

3 Beğeni

Gerçekten FPS ölü durumda hem ats hem ets de ,hadi ets iyiydi yine atsye göre ama 1.44te ets de gitti.Bilmiyorum başka farkeden var mı ama bir de ets2 de antialiasing iyice bozuldu 1.44 te, eskiden ats kötüydü hala da kötü ets o kadar sırıtmıyordu ama ets de 1.44 geldiğinden beri aa çok kötü oldu atsden bir farkı kalmadı.Valla bilmiyorum ama bayadır her 2 oyunuda oynamıyorum oynayasım da gelmiyor.Bir şeyler olmazssa iyice soğuyacağım galiba her 2 oyundan da.

2 Beğeni

o değilde aa sorunu çözülse :smiley:

Anti Aliasing çok ayrı konu oyunda Anti Aliasing yok gibi

1 Beğeni

Şehirlerde muazzam bir FPS düşüşü var. Tamam, modlarımız var, düşüş normal ama anlık 5-10 fps drop girmesi çok saçma. Özellikle Iberia DLC’si rezalet bu durumda.

3 Beğeni

En az 1070/ti seviyesinde kartı, 7. nesil i5 seviyesinde işlemcisi olmayanlar oyunu tatmin edici grafik ayar ve fps değerlerinde oynayamıyor artık. Hem yapılan yeni haritalarda fazla detaya bağlı olarak optimizasyonun iyi olmaması, hem de grafik güncellemesi sonrasındaki zorlanmalar mecburen 15 bin lira seviyelerinde sisteme sahip olma mecburiyetine itiyor artık. 2015-2016’da 750ti, 260x bulunan sistemlerde ultraya yakın ayarlar +60 verirdi. Her şey gibi bu da değişiyor. Ah ah.

2 Beğeni

Olmuşmu ? "Ets oynanış videosu değildir "

3 Beğeni

bilgisayar çok iyi bu dedigin en iyi bilgisayarda bile yapıyor bende 1660 ti 6gb ram i5 işlemcili pc var onda bile 60 üzeri alamıyorum yeri geldi mi çok düşürüyor scs bu durumda biraz daha oyun için yeni güncellemeler getirmeli sorun pc de değil Scs optimizasyona bir el atması lazım her gelen sürüm de oyun bozuluyor

1 Beğeni

Bende de 2060 var ryzen 5 var etsde yine bu güncellemeye kadar 60 üstünü alabiliyordum her yerde olmasada artık o da yok.Ats de 60’a çıktığı zaman mutluluk diyorum ,modsuz oynarken bile ats 35-40 fps düşüyor çoğu zaman. Optimizasyon yoktu şimdi hiç yok gibi bir şey oldu.

2 Beğeni

Bende genelde 72 sabit oluyor ama arada az da olsa drop girmiyor değil. Bu ufak sorunlar Dx12 ile gider diye düşünüyorum.

1 Beğeni

O değilde serbest kamerada yeni ortaya çıkan crash/atma sorunsalı…

1 Beğeni
6 Beğeni

Balkansss olsunnn

3 Beğeni

Yılbaşı yayınında MAN TGX 2020 de gösterilmişti henüz en ufak haber yok :face_with_raised_eyebrow:

6 Beğeni

Daha çok şey var önceden duyurulup ta daha sonradan unutulan :grinning:

4 Beğeni

Mesela driving school

2 Beğeni

Yada krone

1 Beğeni

O yakında gelir bana kalırsa o dlc dönüm noktası olucak işin garibi istanbuldaki bir yol daf deneme sürümünde kullanılmış ve o da scania truck driving deki assetlerden kullanıyor.Yani yük taşımak dışında artık yapabiliceğimiz yeni görevler geliyor.Bu sayede artık rigid tırlarla yük taşıma modlarıda çalışır hale gelicektir.

1 Beğeni

Ya, Ats ile ilgiliyse? :thinking:

1 Beğeni

Feldbinder dorse paketinide unutmayalım.

1 Beğeni