Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Park kliması opsiyon olarak sunulan bir seçenek, benim bildiğim hiçbir arabanın standart Park klimalı donanımı yok. Belki bir ihtimal ADR donanımlı sipariş edilen araçlarda gelebilir emin değilim.

8 Beğeni

106’larda yok Maalesef.

ADR li Scania diye ilan görmüştüm adr donanımda ne oluyor ekstra?

Opsiyonel olarak da mı sunulmuyor?

Hiçbir şekilde sunulmuyor :grinning:

2 Beğeni

Anladım, oyunda da DAF E6 için gözükebilen bir air conditioner modu yok, aracı gerçekçi yapmak istiyorum ama sunroof kısmında air conditioner gözükmüyor. :smiley:

@bekoliko Vardır mutlaka XF 106 A/C diye aratın çıkar muhakkak. Aksesuar slotu olarak uyarı ışıklarının olduğu slotu kullanır çoğu oraya bakın.

@Swanky En büyük özelliği acil durumda arabanın tüm elektriğini kesen bir şalter oluyor.

1 Beğeni

Aslında var ama sadece dışarıdan gözüküyor air conditioner, içeride sunroof kısmı normal kalıyor sanki üstünde air conditioner yok gibi

Hatta şöyle anlatayım:

Burada gördüğün gibi a/c tepede gözüküyor.

Burada da sunroofa baktığında sanki yukarıda a/c yok gibi.

1 Beğeni

ets 2 bunu da kaçırır :smiley:

3 Beğeni

Gtx kartlara gelmezse pekde bı onemı olmaz türkıye şartlarında.

2 Beğeni

Zaten asıl GTX kartlara lazım böyle teknolojiler. RTX zaten üst düzey, çoğu yükün altından kalkabilir. Ama çoğu zamanki gibi para > kullanıcıyı düşünmek. Boşa dememişler parayı veren düdüğü çalar diye.

5 Beğeni

Mükemmel bir şey ama dediğin gibi ets2 kaçırır.

Reno ile ilgili mi acaba ? :smiley: beklediğimiz şey mi yoksa

5 Beğeni

sanki yakın zamanda bişeyler olucak ama reno ile mi olur bilemem

2 Beğeni

Muhtemelen Annie’nin RT için yaptığı, kelebek tasarımını verecekler birisine…

2 Beğeni

@Burak34 öyle zaten başka bir şey yok orada, kapak fotoğrafından anlaşılıyor. Annie’nin storysinde de görmüştüm. :slight_smile:

Scsnin kaçırmadığı bir şey söyleyin bana :stuck_out_tongue:

https://www.instagram.com/p/CUDUfx8KiWX/?utm_medium=share_sheet
Toptan yenileme şart

8 Beğeni
5 Beğeni