Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

İlk fotoğraflar geldi henüz. Düşük bi ihtimal de olsa diğer ülkeler belki gelebilir.

1 Beğeni

Fotoğraflar geldi fakat burada eksik bir kişi var, @can20

9 Beğeni

Şunu Alp DLC olarak yapsalar daha iyi olur bence çünkü yeniden düzenlenen yerlerde çoğu şey görmezden geliniyor.Avusturya’dan bizim firmaların gümrük yaptırdığı Suben’i ve yol kısıtlamalarından dolayı trene bindikleri Wels’i oyunda görmek isterim.

7 Beğeni

oyunda tek sanırsam calais te var tren :smiley:

3 Beğeni

Avusturya ve İsviçre Alplerini daha canlı daha oynanır bir biçimde görmek dileğiyle.

5 Beğeni
6 Beğeni

DAF’ın yeni amiral gemisi XG ve uzatılmış kabinli modeli XG+'ın ardından, SCS Software şimdi de yeni nesil DAF XF’yi (yani CF’nin yerini alan yeni ekonomi modelini) oyuna hazırlıyor.

DAF XF, kör nokta camı olan ilk araç olarak oyuna dahil olacak. Artık “burada şoför sizi göremez” mazereti tarihe karışıyor.

XG ve XG+ modellerinde olduğu gibi, XF’de de kameralı yan ayna seçeneği olacak. Ekonomi modeli olmasından ötürü, XF’de bizi daha basit ve mütevazı bir iç mekan bekliyor.

Aracın sonbahara (büyük ihtimalle 1.42 güncellemesine) yetiştirileceği belirtiliyor.

9 Beğeni

Blog?,

8 Beğeni

Şimdi fark ettim burası İberya’da vardı. Yani yeni bir şey gelmiyor. SCS komik paylaşım yapmış :smiley:
“Biggest Fans” derken arkadaki rüzgar türbinlerinden bahsediyorlar sanırım :smiley:

6 Beğeni

bi 5 dk arkada pervane aradım abicim :yum:

2 Beğeni

SCS nin twitter hesabından paylaştığı bu fotoğraf ilk başta bana Almanya topraklarında hissettirdi. Ufak bi araştırma yaptım ve buranın Almanya olduğuna neredeyse emin gibiyim çünkü fotoğraftaki beyaz arabanın ve tırın plakasına bakınca plakanın sağ tarafında turuncu ve kırmızı şerit olduğunu kolaylıkla görürsünüz (çok yaklaştırınca renkler kayıyor ama genede belli oluyor)

Ufak bi araştırma sonucu;

:orange_circle: Turuncu şeritli plaka : İhracat plaka
:red_circle: Kırmızı şerikli plaka : Geçici plaka

image
image

:white_check_mark: Paylaşımda “en büyük hayranlarımızdan” dediğine göre belki “KRONE” olabilir ve bu yol almanyadaki fabrikaya giden yol olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam oyunda fabrikanın konumlandıracağı yerde de rüzgar türbinleri vardı.

Belkide yanılıyorum :man_shrugging:

14 Beğeni

Maalesef, İberya’nın Steam sayfasında ki fotoğraflara bakarsan SCS’nin paylaştığı fotoğrafla aynı olan bir fotoğraf göreceksin :confused:

7 Beğeni

ben boşuna mı araştırma yaptım damn scs

9 Beğeni
6 Beğeni

boom

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-ceosu-ets-2ye-mevsimleri-getirmek-istiyor-wotr-icin-sanal-sirketler-ecs-ve-gelecek-planlari/

bazı açıklamaların yıllardır hala aynı olması sinirlendirdi hala otobüs lisansıyla ilgili açıklama yapıp eskiyi anlatmak çok saçma normal olarak da söylenebilir

16 Beğeni

They are not planning to go against mods and basically fight their customers as Take-Two did.

Helal olsun Pavel reis.

3 Beğeni

Lafa değil icraata bakıyoruz Pavel Amca. :grinning: :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Otobüs tarafındaki lisans görüşmelerinin iyi gitmediğini öğrenince lisansları almaya giderken Oscar abim

9 Beğeni

ecs hakkında yalan dinlemek hoşumuza gidiyo anlat reis

12 Beğeni

Sanirim buradaki temel problem ücretlerle alakali scs reklamini yaptiği için mutemelen tirlara bir ücret ödemiyor ve bunu otobüslerdede ayni şekilde yapmak istiyor.Diğer firmlarda çoğu bir ücret karşiliğinda araçlari satarak lisans ücretlerini çikartma politikasi izliyor sanirim.

5 Beğeni