Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Anlamadım şimdi :face_with_raised_eyebrow: S-Way makyajlanıcak mı??

1 Beğeni

Muhtemelen, T-Evo gibi olacaktır

2 Beğeni

Bu süper haber :heart_eyes:
Umarım bizim bilmediğimiz gizli bir işbirliği vardır arkada :eyes:
Ama sanmıyorum çünkü Haziran tamamen 1.41 ve Daf XG’ye ait olucak, yinede SCS ne yapar bilemeyiz.

3 Beğeni

Daha yeni çıkmadı mı S Way?Ne makyajı :upside_down_face:

3 Beğeni

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://iepieleaks.nl/iveco-tries-mirrorcam-like-system-on-s-way/&ved=2ahUKEwiOgpyRuvTwAhVN_rsIHeQoA_EQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw2OilHb65ggL6WNlQs9b2ID&cshid=1622482463159

3 Beğeni

Aynen yaklaşık 1 1.5 Yıllık modele neden makyaj getirilsin ki ??

Sanırım 780PS gücündeki V8 motorunu da tanıtacaklar…

3 Beğeni

Bana o 780 bg lik V8 motoru, magirus skinini ve aynasız versiyonunu getirsinler başka bir şey istemem iveco s way için

1 Beğeni

noluyor arkadaş bir t evo, bir xg. bir iveco sway markalar coştu :smile:

2 Beğeni

Hala en çok beklediğim Volvo, Mercedes ve Man’dan bir ses yok.

1 Beğeni

Oscar Reis sağolsun :smiley:

21 Beğeni

Video da ana konu başlığı IVECO Daily. Yeni Daily tanıtımı olacak. S-WAY ise anladığım kadarı ile menzili artacak. Ya motor iyileştirmesi ya da deposu büyütüldü.

6 Beğeni

Ne olduğunu bugün anlayacağız bakalım

Max demiş ki;
i can confirm we are aware of issues and FFB system is being reworked - even right now, AKA there exists repository with rather big code changes that most probably will be in public update some day.

Sorunların farkında olduklarını ve Force Feedback sisteminin yeniden yapıldığını onaylıyor. Gelen sürümlerde bununla ilgii büyük kod değişiklikleri varmış.

-Multiplayer çıktıktan sonra ilk yayında feedback sisteminde gariplikler hissetmiştim. Daha önce de arada feedback boşalıyor ve kapatıp açmak zorunda kalıyor kontrollerden ama bu sefer farklıydı. Resmen okuyamadı sanki bug oldu farklı titreşimler vermeye başladı.

Özetle oyunun force feedback sistemi yeniden yazılıyor ve şimdiden eklemeler başladıysa yakında bize sunulacak demektir. Bunu atlamayalım direksiyon seti ile oynayanlar için çok önemli bir şey :slight_smile: bunu da ana özelliklere ekleriz eğer çıkarsa.

16 Beğeni

Bizde 18:00’da başlayaçak canlı yayın
Onlarda 4 saat sonra

5 Beğeni

İvecoya modifiye Yakışıyor ama.

10 Beğeni

Arkadaşlar birşey söyleyeceğim, beni yanlış anlamayın gönderilerinize karışmak gibi olmasın ama S-Way’in ETS2 ile ne alakası var. Ulaşım konusuna atsanız daha mantıklı değil mi??
S-Way oyunda yok ki, neden buraya atıyorsunuz S-Way ile ilgili haberleri :slightly_smiling_face:

16 Beğeni

Dostlar selamlar bu önümüz de ki yaz indirimlerinde İberia indirime girer mi ?

1 Beğeni

girmez hocam yeni çıkan bir dlc en az 1 yıl indirime girmiyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Büyük ihtimalle girmez , yakın tarihte çıktı ve son çıkan harita dlc’si yenisi çıkana kadar indirime girmiyor diye biliyorum

2 Beğeni

ets de 1 yıl ats de yarım yıl gibi bir süreye denk geliyor

2 Beğeni