Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Anadolu çıkarsa ağlarım sevinçten

*alakasız bir ingilizce kelimeden olay nasıl multiplayer meselesine geldi hayret

3 Beğeni

umut fakirin ekmeği. yoksa biz de biliyoruz paintjob, kabin aksesuarı bak dalgana diyeceklerini :smiley:

İçimiz dışımız paintjob oldu azcık tunning dlc vs. getirsinler ,yeni tır getirsinler, olmadı mp getirsinler, driving school getirsinler , hadi güncelleme vs getirsinler ama paintjob filan getirmesinler Allah rızası için bize paintjob yapma Scs, Oyunda en çok olan şey paintjob, zaten bir sürü painjob dlc leri var (ülkeler için, bayram, yıl, özel gün vs. için, metalik boya, flip boya paketi vs.) . Bence Scs paintjob vs getirmez ama getirirse oturup ağlarım herhalde , yinede biz umudumuzu kaybetmeyelim canlar :sleepy: :pensive:

Siz yine PaintJob geldiğine dua edin başka oyun şirketi olsa …lemez bile :smiley:

2 Beğeni

Daha Renault yarışmasını kazanan boya belli değil (henüz açıklamadılar) belki de o dur bilemiyorum, onun dışında ek boya paketi vs. getirmez bence… Yine de ne gelirse gelsin hepimiz için hayırlısı olsun

: As our reward for the Best Community Ever, we offer you a very special, one-of-a-kind, SCS community tribute paint job. Paint your truck with it as a #BestCommunityEver member!

Geçmiş olsun.

8 Beğeni

Hem tır için hemde dorseler için boyama paketi çıkıyor.İsmide * Best Community Ever (Truck) bu.

6 Beğeni
2 Beğeni

arkadaşlar şu caps video mizah kullanımlarını fazla abartmasak sonra konu karışıyor :slight_smile:

3 Beğeni

SCS şaşırtma(ma)ya devam ediyor

Hem Çekici Hem Dorse hm

Peki @HasanOfke azaltırız bu tarz videoları :slightly_smiling_face:

Kahkaha attım fashgjkasfhgjdfjghasjghafsdghjfsagjhdasfjhgkhjgfasd

2 Beğeni

Bu şöför problemi nasıl çözülecek.İberia haritasında garajları aldım , işçi bulma kurumlarını da keşfettim.Fakat şöför yok.Diğer bütün şöförleri kullanıyorum , İberia’ya daki garajlar boş kaldı.

Ets 2’de araçlar ne zamandan beri kendini park ediyor? Biraz önce Ambarlı Limanı’na gittim de hemen girişteki sağ tarafta olan park yerine gireyim dedim üç dört araba geldi peşimden ben park ettim onlar da park ettiler. Bir de petrole girmiştim orada da araçlar park yerinde duruyorlar, biraz bekleyip tekrar yola çıkıyorlar. Güzel olmuş ama.

3 Beğeni

Bende geçen Edirne Kapı’da fark ettim garibime gitti :smiley:

1 Beğeni

Bu durum yapay zekanın kendi kendine yaptığı rastgele bir durum değil de haritayı yapan kişinin harita editöründe o kısımda “trajectory” denen bir özellik ile bazı çalışmalar yapması sonucu oluyor. Balkan’da ve İberya’da bunu yapmaya başladılar. Yani atıyorum Belçika’ya gidersek orada yapay zekanın böyle bir şey yaptığına rastlayamayız.

6 Beğeni

Madrid de kendi kendine grup halinde parkeden çok araç gördüm özellikle eski kasa toledolar birde bu isuzular (endüstriyel bölgelerdeki ceplerde oluyor genellikle) ve station wagon skodalarda oluyor (sanırım rapid adı) , bazen bu neoplan otobüslerinde nadiren terminale girdiğini gördüm . Ai herhalde gerçekçi olmaya başladı :thinking: fakat düz yolda gene birbirlerine vuruyorlar ayrıca bizim şeride ışık kırmızı yandığı halde basıyorlar ( galiba yol boş diyorlar. ) :joy:

1 Beğeni