Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ssd ile hiç sıkıntı olmaz hdd ile artık dayanmaz :slight_smile: bu sayede biz rahat rahat takılıyoruz yoksa ooo diğer oyunlar için de geçerli bir durum
ssdye kurulu windows+ssdye kurulu oyunlar=hız

tabii diğer donanımları katmıyorum
ssd için 1 saniye bile düşünülmez hemen alınmalı

1 Beğeni

Ben laptopun hdd yi ssd ye çevirdim etsde ki o dropmuş sonradan ortam yüklenmesiymiş oyunun açılmasını beklemesiymiş hiçbir sorun kalmadı. Bin pişman oldum daha önce almadığıma. Kesinlikle ssd alınmalı oyun windows ssd üzerine kurulu olmalı. Ben çok araştırdım samsung evo serisi ve minimum 500 gb ssd al. 256 filan zaten bi çoğunu pc kullandı 2 3 oyun doldu verdiğin paraya yazık olur. Birde doluya yakın ssd tam performans vermez. Ytd :smile:

250gb alıyorum sistem ve ats/ets yüklerim geri kalan strateji indie oyunlarımı hdd’ye atarım bu vesile ile win10’a geçeyim üşengeçlikten daha geçemedim :slight_smile:

@SISL Sinan Akkol’un eski ev arkadaşı mıdır? (42:30)

4 Beğeni

SSD’ye windows’u ve sürücüleri kursan yeterli. Onun dışında ssd’ye başka bir şey kurup yüklenme, diğer her şeyi hdd’ye kursan da olur. Oyunu ssd’ye kursan da bir şey farketmez.

1 Beğeni

Evet :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:sisl de kalmış bir süre ne demiş izlemedim daha

Evet, 5 sene falan birlikte kalmisizdir Sinan’la herhalde…

6 Beğeni

Fark ediyor ne yazık ki. En azından bende

arkadaşlar bana mercedes ve volvo galerisi lazım hangi şehirlerde vardı acaba

Mercedes (İberia) Valladolid, (Fransa) Nantes, (Almanya) Stuttgart
Volvo Lüksemburg, (İtalya) Verona, (Almanya) Nürnberg Şehirlerinde var, İberya da varsa keşfedemedim.

2 Beğeni

Mercedes İstanbul’da da bulunuyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Black Sea’de Tekirdağ, Edirne, İstanbul’u ezberlediğim için uzun süredir gitmiyorum haritada bakmadım bile, unutmuşum. Nasipse Extended çıktığında tekrar turlarım :smile:

3 Beğeni

Daf gelir ama volvonun gelme ihtimali daha yakin
Teknik olarak renault trucks in sahibi volvo ab
Yani mack renaut trucks ve volvo
Hazır o şirketin bir parçası ile anlaşmışlar devamı gelmez mi
Dediğin gibi dafin gelme ihtimali var sonucta paccar corp ile scs nin arası malum neyse yeni araç gelince göreceğiz

2 Beğeni

Dediğine ilk defa katılıyorum. Ama şöyle bir şey var ben burada niremo demiro mu bilemem ama yayında forumlarında renault un altında daf vardı. İlk olarak daf sonra volvoyu oyunda görebiliriz.

2 Beğeni

@kaplanemral

2 Beğeni

Herkese merhaba. İleriki zamanlarda, yani günün birinde 1:1 ölçekte Karıştıran - Şarköy Yolu projem var. Gerçek hayatta 33 kilometre yol, oyunda yapabilir miyim bunu?

3 Beğeni

Yapabiliyorsun Trexte gizli olarak şu an görünmeyen benzer bir yer var

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam Barbaros Limanı-Asyaport tarafları tam Asyaporta kadar gelmişken harita orada bitiyor merak ettim bakıcam şimdi :slightly_smiling_face:

@ErayOzsoy ve ben de bu bölgeye ufak ufak başladık. Tabi bizimki 1:3 fakat çeşitlilik olsun derseniz siz de yapın. Ama uyarmalıyım, 1:1 adamı yorar. Sürerken bile yorar. Editörü hiç sormayın bile… İyi çalışmalar eğer girişecekseniz :slight_smile:

3 Beğeni

@kwnkos Editöre ciddi ciddi vakit ayırmak lazım, hele hele 1/1 harita yapılacaksa… Allah şimdiden yardımcın olsun.

5 Beğeni